Mahmut Uslu Şok Saldırı Ertesinde Şok Beyanatlarla Adeta Bombaladı!

Mahmut Uslu Şok Saldırı Ertesinde Şok Beyanatlarla Adeta Bombaladı!
Mahmut Uslu, Fenerbahçe kafilesine yapılan silahlı saldırıdan sonra çok sert konuştu. Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu, Rize'den Trabzon'a dönerken, yaşadıkları silahlı saldırı sonrasında sert açıklamalarda bulundu.Dün gece Fenerbahçe kafilesinin Rize'den Trabzona geçiş yaptığı sırada Sürmene mevkisinde uğradığı silahlı saldırı sonrası şok gelişmeler yaşanıyor. Fenerbahçe'li futbolcuları taşıyan otobüse Trabzon'a dönüş yolunda silahlı ve taşlı saldırı yapılırken, olayla ilgili sıcak dakikalar yaşandı. Rize

Mahmut Uslu, Fenerbahçe kafilesine yapılan silahlı saldırıdan sonra çok sert konuştu. Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu, Rize'den Trabzon'a dönerken, yaşadıkları silahlı saldırı sonrasında sert açıklamalarda bulundu.Dün gece Fenerbahçe kafilesinin Rize'den Trabzona geçiş yaptığı sırada Sürmene mevkisinde uğradığı silahlı saldırı sonrası şok gelişmeler yaşanıyor. Fenerbahçe'li futbolcuları taşıyan otobüse Trabzon'a dönüş yolunda silahlı ve taşlı saldırı yapılırken, olayla ilgili sıcak dakikalar yaşandı. Rize'den Trabzon'a dönmek üzere yola çıkan Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse yapılan, tüm Türkiye'yi ayaklandırdı Saldırının öldürmeye yönelik olduğunu belirten Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyeleri, şans eseri kurtulduklarının da beyanatını verdi.

Mahmut Uslu yaşananlara tepki göstererek, "Söylenecek bir şey yok. Kimse bu işleri tahrik eden, 3 Temmuz'dan beri olayı bu noktaya getirenler hesap vermeli. Biz ne yapmışız? Ne yapmış bu çocuklar. Yakında bomba atacaklar" dedi.

 

Açıklamalarına devam eden Uslu, "Daha önce tarlalardan gidiyorduk, öyle mi yapmamız lazım? Biz buraya spor için geliyoruz, misafire böyle yapılır mı? Yerlere bakın kan revan içerisinde. Bizleri kimse sindiremez. Bunu herkes biliyor. Evimize gidiyoruz, neyin intikamını alıyorlar? Medyanın artık kendine çeki düzen vermesi gerekiyor. Sadece idarecilere konuşarak düzelmez. 'Olay bitmiştir' deniyor, hala 'Kupayı alacağız, öyle yapacağız, böyle yapacağız' deniyor. Bundan sonra efendilik bizden gider. Herkes konuşarak bu hale geldi olay" diye konuştu.