Mahmut Uslu'dan flaş beyanat geldi:F.Bahçe'ye ırkçılık yapıyorlar

Mahmut Uslu'dan flaş beyanat geldi:F.Bahçe'ye ırkçılık yapıyorlar
Mahmut Uslu'dan flaş beyanat geldi:F.Bahçe'ye ırkçılık yapıyorlarFenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu basın toplantısında gündemi sarsacak açıklamalar yaptı.

Mahmut Uslu:F.Bahçe'ye ırkçılık yapıyorlar..Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu basın toplantısında gündemi sarsacak açıklamalar yaptı.

  Deniz Tolga Aytöre ve Şekip Mosturoğlu ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Uslu, basın toplantısının nihai bölümünde enteresan ifadeler kullanıldı.

Fenerbahçe'ye karşı bir faşizmin olduğunu ifade eden Deniz Tolga Aytöre'nin sözlerini destekleyen Uslu, "Türkiye'de bize ırkçılık yapıyor, zenci muamelesi yapılıyor." dedi

 “Biz zaten Kulüpler Birliği toplantısına katılmıyoruz ama Federasyonla görüşüyoruz. Onlar bizi devamlı arıyorlar. Biz kendi fikirlerimiz, biliyoruz. Onla da yetinmedik sabah 5’te bildiri yayınladık. Bu bildiri çerçevesinde bugün yönetim kurulu toplantısı yaptık ve şuanda açıkladık. Bizim Türkiye’de futbolunun beyazı olmamız gerekirken bize zenci muamelesi yapılıyor. Bize ayrımcılık yapılıyor. Bu yapılırken birçok insan kullanılıyor ya da kendilerini kullandırıyorlar. Bizde diyoruz ki; bu olay aydınlatılana kadar maçlara çıkmayacağız. Onlar bir karar alır. Gelecekler bize. Görüşürüz” cevabını verdi.