Mehmet Demirkol'dan Çok Çarpıcı Emenike Beyanatları Şok Etti!

Mehmet Demirkol'dan Çok Çarpıcı Emenike Beyanatları Şok Etti!
Spor yazarı Mehmet Demirkol, Fenerbahçeli Emenike hakkında çarpıcısözler sarf etti. Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ı 1-0 yendiği maçtan sonra NTVSpor'da yanınlanan Spor Servisi programında derbi hakkındakonuşan Mehmet Demirkol, Emenike hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Mehmet Demirkol, NTVSpor'da yanınlanan Spor Servisi programında derbihakkında konuştu. Demirkol, Emenike'yi gönderen adın Emre olduğu söyleniyor diye harika bir iddiayı dile getirdi. Mehmet Demirkol, NTVSpor'da yanınlanan Spor Servisi programı

Spor yazarı Mehmet Demirkol, Fenerbahçeli Emenike hakkında çarpıcı sözler sarf etti. Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ı 1-0 yendiği maçtan sonra NTVSpor'da yanınlanan Spor Servisi programında derbi hakkında konuşan Mehmet Demirkol, Emenike hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Mehmet Demirkol, NTVSpor'da yanınlanan Spor Servisi programında derbi hakkında konuştu. Demirkol, Emenike'yi gönderen adın Emre olduğu söyleniyor diye harika bir iddiayı dile getirdi. Mehmet Demirkol, NTVSpor'da yanınlanan Spor Servisi programında derbi hakkında konuştu. Demirkol, Emenike'yi gönderen ismin Emre olduğu söyleniyor diye müthiş bir iddiayı dile getirdi. "Protesto bir haktır ama oyun içinde olmaz. Oyun bittikten sonra ıslıkla. Neden yapıyorlar çünkü önemsizleşmiş Beşiktaş maçı. Fenerbahçe-Galatasaray maçlarından 5 gün önce telefonumu kapatırım. O kadar bilet isteği geliyor ki. Bu maç böyle değildi.

İşte Mehmet Demirkol'un açıklamaları;

 

Adam kırmızı kart görecek neden sokuyorsun bir daha... İsmail Kartal da mantıklı düşünmüyor demek ki. Çünkü mantıklı düşünen insan bu oyuncunun kırmızı kart görebileceğini düşünebilmeli... Emenike duygusal Webo maçı çıkartamıyor Fenerbahçe'nin santraforu yok. Webo dışındakiler forvet atak oyuncular ama Webo ayrı... Bu iş saçmalık yani 'duygusallık' nedir yani... Ayrı bir şey sahtekarlık yapıyor.

 

Emenike nereye gidiyor. Madem künde atıp Emenike'ni çıkmasına izin verilmiyor. Başkan mı yolladı? Zannetmiyorum.

 

Teknik direktör değil yollayan çünkü ben yolladım demiyor. Kim yolladı o zaman! Kendisi gitmedi, başkan yollamadı? Teknik direktör yollamadı?

 

Takım arkadaşlarının gönderdiği iddiaları var. Onlar git dedi diye şeyler dönüyor. Bunun açıklanması lazım.

 

Demirkol, Beşiktaş cephesi için oyunun 'figüranı oluyor' dedi.

 

Hadi onu da söyleyelim Emenike'yi gönderen ismin Emre olduğu söyleniyor.