Mustafa Denizli Bomba Şampiyonluk Favorisiyle Şok Etti

Mustafa Denizli Bomba Şampiyonluk Favorisiyle Şok Etti
Lig Tv yorumcusu Mustafa Denizli, nefeskesenşampiyonluk yarışında favori gördüğütakımı açıkladı. Denizli, şampiyonlukfavorisinin Galatasaray olduğunubelirtti. Deneyimli Teknik Adam Mustafa Denizli'ye göreşampiyonluğun favoritakımı Galatasaray. Lig TV'de yorumculuk yapan deneyimli teknikadam Mustafa Denizli şampiyonluk içinfavorisini açıkladı. Lig TV'de yorumculuk yapan deneyimli teknik adam Mustafa Denizli şampiyonluk için favorisini açıkladı. TV'de yorumculuk yapan Mustafa Denizli, Pazartesi Gecesi Futbolu

Lig Tv yorumcusu Mustafa Denizli, nefes kesen şampiyonluk yarışında favori gördüğü takımı açıkladı. Denizli, şampiyonluk favorisinin Galatasaray olduğunu belirtti. Lig TV'de yorumculuk yapan Mustafa Denizli, Galatasaray'ın son dönemde ortaya koyduğu performans hakkında açıklamalarda bulundu. Mustafa Denizli, katıldığı, Pazartesi Gecesi Futbolu programında, Spor Toto Süper Lig lideri Galatasaray'ı değerlendirirken; şampiyonluk adayını da açıkladı. Lig TV'de yorumculuk yapan Mustafa Denizli, G.saray 'ın son dönemde ortaya koyduğu performans hakkında açıklamalarda bulundu. Mustafa Denizli favorisini konuştu Mustafa Denizli, 2014-15 sezonunda şampiyonluğun favorisini açıkladı. Lig Tv'de Pazartesi Gecesi Futbolu adlı programda lig yarışını değerlendiren Denizli, şampiyonluk favorisinin Galatasaray olduğunu belirtti.

Lig TV'de yorumculuk yapan Mustafa Denizli, Pazartesi Gecesi Futbolu'nda Galatasaray'ı değerlendirdi ve dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

 

Galatasaray'da son dönemin yükselen ismi Yasin Öztekin ile Engin Baytar'ı karşılaştıran Mustafa Denizli, "Engin Baytar ile Yasin Öztekin'in vücut dilleri bire bir. Yaşadıkları ile değil, davranış biçimleri ile. Bir defa Yasin'de böyle bir sorun var. Çocuğu fazla tanımıyorum. Futbolcu kalitesi yüksek. Başakşehir maçında çıkarken, burada bir defa daha söyledim. Hamza hoca geldiğinden beri kapıları sonuna kadar açıyor. Şuraya da kapı dursun diye bir kürdan koyuyor. Sen kapıyı görmüyorsun, kürdana takılıyorsun. Bunlardan vazgeçsin. Ben burada o değişikliğin yanlış olduğunu söyledim. Ben burada o yorumu yapabilirim, sen yapamazsın" yorumunu yaptı.

 

Devre arasında Kardemir Karabükspor'un kapısından dönen Yasin Öztekin'in iyi yolda olduğunu belirten Mustafa Denizli, "Yollanmak isteyip gitmeyen benim bildiğim en az 10 oyuncu vardır. Bu oyuncular sonradan büyük işler yapmış, milli takımda da yürümüşlerdir" değerlendirmesinde bulundu.