O Skor Adeta Şok Etti! 18-0 Bomba Gelişmeler!

O Skor Adeta Şok Etti! 18-0 Bomba Gelişmeler!
Göktürk Sahası'nda oynanan mücadeleye Beşiktaş etkili başladı. Hücumda daha fazla pozisyon bulan Siyah-beyazlılar, Batuhan, Berke, Ertuğrul (4), Berat (2) ve Halil'in golleriyle ilk yarıyı 9-0 önde tamamladı. Beşiktaş U13 Futbol Takımı, U13 Ligi'nde karşılaştığı Beylerbeyi'ni 18-0 mağlup etti. Göktürk Sahası'nda oynanan mücadeleye kara-beyazlı takım etkili başladı. Hücumda daha fazla pozisyon bulan Beşiktaş, Batuhan, Berke, Ertuğrul (4), Berat (2) ve Halil'in golleriyle ilk yarıyı 9-0 önde tamamladı. Beşikt

Göktürk Sahası'nda oynanan mücadeleye Beşiktaş etkili başladı. Hücumda daha fazla pozisyon bulan Siyah-beyazlılar, Batuhan, Berke, Ertuğrul (4), Berat (2) ve Halil'in golleriyle ilk yarıyı 9-0 önde tamamladı. Beşiktaş U13 Futbol Takımı, U13 Ligi'nde karşılaştığı Beylerbeyi'ni 18-0 mağlup etti. Göktürk Sahası'nda oynanan mücadeleye kara-beyazlı takım etkili başladı. Hücumda daha fazla pozisyon bulan Beşiktaş, Batuhan, Berke, Ertuğrul (4), Berat (2) ve Halil'in golleriyle ilk yarıyı 9-0 önde tamamladı. Beşiktaş'ın U-13 futbol takımı, U-13 Ligi'nin ikinci haftasında Beylerbeyi'ni 18-0 mağlup ederek inanılmaz bir skora imza attı. Beşiktaş U13 Futbol Takımı, Beylerbeyi'ni 18-0 Yendi. Beşiktaş U13 Futbol Takımı, U13 Ligi'nde karşılaştığı Beylerbeyi'ni 18-0 mağlup etti.

Göktürk Sahası'nda oynanan mücadeleye hızlı başlayan siyah - beyazlılar, Batuhan, Berke, Ertuğrul (4), Berat (2) ve Halil'in golleriyle ilk yarıyı 9-0 önde tamamladı.

 

İkinci yarıda etkili oyununu sürdüren Beşiktaş, Batuhan (3), Ertuğrul (2), Halil, Muhammed, Taha ve Eren'in golleriyle sahadan 18-0 galip ayrıldı.

 

18 golün atıldığı 90 dakika sonunda siyah beyazlıların gol dağılımı ise şöyle:

Ertuğrul 6, Batuhan 4, Berat 2, Halil 2, Muhammed, Taha, Eren, Berke, Batuhan (1'er)

 

BAYRAKTAR: SKOR DEĞİL İYİ OYUNCU YETİŞTİRMEK ÖNEMLİ

 

Beşiktaş Kulübü'nün alt yapı koordinatörü Emrah Bayraktar ise alınan farklı galibiyete rağmen hedeflerinin maç kazanmak olmadığını söyledi. Bayraktar, U13 takımının aldığı farklı galibiyetin sevindirici olduğunu belirtirken, "Bizim için skordan çok iyi oyuncu yetiştirmek önemli. Bu gençlerin Beşiktaş'ın geleceği olduğunu hayal etmek bile bizim mutluluğumuz için yeterli." dedi.