O Yıldız Futbolcu Yengesiyle İlişkiye Girdi Akabinde ...

O Yıldız Futbolcu Yengesiyle İlişkiye Girdi Akabinde   ...
Dünyaca ünlü futbolcu Ryan Giggs, kardeşinin eşiyle birlikte olduktan tam 4 yıl sonra kardeşinden özür diledi. Manchester United'ın efsane futbolcularından Ryan Giggs, kardeşinin eşi Natasha ile 8 yıl ilişki yaşadığı için Rhodri Giggs'ten özür diledi. İngiliz basını, Manchester United'ın efsane isminin yaşadığı skandaldan yıllar sonra özür dilediğini iddia etti. 2011 yılında kardeşinin karısıyla birlikte olduğu ortaya çıkan Mancehster United efsanesi Ryan Giggs, kardeşinden özür diledi. İkilinin barıştığı i

2011 yılında kardeşinin karısıyla birlikte olduğu ortaya çıkan Mancehster United efsanesi Ryan Giggs, kardeşinden özür diledi. İkilinin barıştığı iddia edildi. Dünyaca ünlü futbolcu Ryan Giggs, kardeşinin eşiyle birlikte olduktan tam 4 yıl sonra kardeşinden özür diledi. Manchester United takımının dünyaca ünlü oyuncusu Ryan Giggs, kardeşinin karısıyla birlikte oldu. Kardeşinin karısı Natasha ile birlikte olan Ryan Giggs kardeşinden özür diledi. İşte detaylar. Dünyaca ünlü futbolcu kardeşinin karısıyla birlikte oldu ! Kardeşinin eşiyle 8 yıl birlikte olduğu ortaya çıkan Manchester United'ın efsane isminin, skandalın ortaya çıkmasından 4 yıl sonra özür dilediği iddia edildi.

Rhodri Giggs'in eski eşi Natasha, 2011'de yaptığı şok açıklamada, Ryan Giggs'le 8 yıllık ilişkisi olduğunu, hatta Rhodri ile evlenmeden önce Ryan'dan hamile kaldığını ve çocuğu aldırdığını söylemişti.

 

The Sun Gazetesi'nde yer alan habere göre; futbol ve magazin dünyasına bomba gibi düşen bu haberden 4 yıl sonra Ryan Giggs, kardeşi Rhodri Giggs'i aradı ve yaşananlar için özür diledi. Rhodri'nin Ryan'ın özrünü kabul ettiği belirtildi.

 

İkili, son olarak bir gece kulübünde kalabalık bir arkadaş grubuyla görülmüş ve neşeli tavırları barıştıkları yönünde algılanmıştı.