Olaylı Maçın Olay Futbolcusu Veysel Sarı'ya Tepkiler Dinmiyor Adeta ÇIĞ Gibi Büyüyor!

Olaylı Maçın Olay Futbolcusu Veysel Sarı'ya Tepkiler Dinmiyor Adeta ÇIĞ Gibi Büyüyor!
Kasımpaşalı futbolcu Veysel Sarı, Galatasaray maçında sergilediğiperformansla Twitter'da Türkiye TT listesinde 1 numara oldu, dünyalistesinde de 5. sırada yer aldı. Dünya Veysel Sarı'yı konuşuyor! Kasımpaşa ile Galatasaray karşılaşmasında Kasımpaşaspor'un formasınıgiyen Veysel Sarı, Galatasaray karşısında sergilediği performanssayesinde Twitter'da Türkiye Trending Topics sıralamasında 1numara oldu.Kasımpaşa karşısında 2-0 geriye düşen Galatasaray'ın 3-2 galip gelmesi sonrasısosyal medyada ençok konuşulan is

Kasımpaşalı futbolcu Veysel Sarı, Galatasaray maçında sergilediği performansla Twitter'da Türkiye TT listesinde 1 numara oldu, dünya listesinde de 5. sırada yer aldı. Dünya Veysel Sarı'yı konuşuyor! Kasımpaşa ile Galatasaray karşılaşmasında Kasımpaşaspor'un formasını giyen Veysel Sarı, Galatasaray karşısında sergilediği performans sayesinde Twitter'da Türkiye Trending Topics sıralamasında 1 numara oldu. Kasımpaşa karşısında 2-0 geriye düşen Galatasaray'ın 3-2 galip gelmesi sonrası sosyal medyada en çok konuşulan isim Veysel Sarı oldu. Galatasaray, hücumlarının yüzde 49.5'ini Veysel Sarı'nın oynadığı Kasımpaşa sağ kanadından gerçekleştirdi.

Devre arasında beklentilere yanıt veremediği gerekçesiyle G.Saray’dan Kasımpaşa’ya transfer olan Veysel Sarı, dün çok kötü bir maç çıkardı. Soldan Sneijder ve Yasin’le gelişen ataklarda Veysel çaresiz kaldı. Sneijder, bu kanadın aksadığını görüp arkadaşlarını sürekli soldan baskı kurmaya yöneltti. İkinci yarının başında soldan gelişen ataklarda Kasımpaşa iki gol yerken, 62. dakikada Veysel’in müsait pozisyonda kötü vurmasıyla da Lacivert-Beyazlılar golden oldu. Ev sahibi taraftarlar, 88’de yerini Malki’ye bırakan futbolcuyu ıslıklarla ptotosto etti. Bu arada gördüğü sarı kartla Veysel cezalı duruma düştü.