Pierre Webo'dan Emenike'ye Şok Üstüne Şok Sözler!

Pierre Webo'dan Emenike'ye Şok Üstüne Şok Sözler!
Emenike'ye tepki gösteren Fenerbahçe taraftarına destek, takımın diğer bir Afrikalı'sından geldi. Webo “Her futbolcu ıslıklanabilir, profesyonel düşünülmeli” dedi. “Türkiye'de ırkçılık yok” diye ekledi. Emenike'ye tepki gösteren Sarı Lacivert Fenerbahçe taraftarına destek, takımın başka bir Afrikalı'sından geldi. Webo “Her futbolcu ıslıklanabilir, profesyonel düşünülmeli” dedi. “Türkiye'de ırkçılık yok” diye ekledi. Emenike'ye tepki gösteren Fenerbahçe taraftarına destek, takımın diğer bir Afrikalı'sından g

Emenike'ye tepki gösteren Fenerbahçe taraftarına destek, takımın diğer bir Afrikalı'sından geldi. Webo “Her futbolcu ıslıklanabilir, profesyonel düşünülmeli” dedi. “Türkiye'de ırkçılık yok” diye ekledi. Emenike'ye tepki gösteren Sarı Lacivert Fenerbahçe taraftarına destek, takımın başka bir Afrikalı'sından geldi. Webo “Her futbolcu ıslıklanabilir, profesyonel düşünülmeli” dedi. “Türkiye'de ırkçılık yok” diye ekledi. Emenike'ye tepki gösteren Fenerbahçe taraftarına destek, takımın diğer bir Afrikalı'sından geldi. Webo “Her futbolcu ıslıklanabilir, profesyonel düşünülmeli” dedi. Emenike'ye tepki gösteren Fenerbahçe taraftarına destek, takımın diğer bir Afrikalı'sından geldi. Webo “Her futbolcu ıslıklanabilir, profesyonel düşünülmeli” dedi. “Türkiye'de ırkçılık yok” diye ekledi.

Emenike’ye tepki gösteren Fenerbahçe taraftarına destek, takımın diğer bir Afrikalı’sından geldi. Webo “Her futbolcu ıslıklanabilir, profesyonel düşünülmeli” dedi. “Türkiye’de ırkçılık yok” diye ekledi.

 

Fenerbahçe'nin Kamerunlu forveti Pierre Webo Beşiktaş derbisinin olay adamı Emmanuel Emenike hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

 

Maçta taraftarların ıslıklı protestosuna maruz kalan ve bu yüzden formasını çıkarıp sahayı terk etmeyen Nijeryalı takım arkadaşına ders niteliğinde öğütler verdi.

 

"IRKÇI HAREKET OLMADI"

 Kamerunlu futbolcu İspanyol radyosu Cadena Ser’daki "Play Football" programına telefonla konuk oldu. Burada kendisine yöneltilen “Emenike'ye ırkçı hakarette mi bulunuldu" sorusuna Webo, "Hayır. Asla böyle bir şey olmadı. Türkiye'de ırkçılık yok. Emenike'ye her profesyonel futbolcuya yapılan protestolar yapıldı. Alkışlamak ya da ıslıklamak taraftarın bir hakkıdır. Ben bunu normal algılıyorum. Her profesyonel futbolcu ıslıklanabilir. Emenike'ye de yapılan buydu. Ama o çok duygusal bir çocuk" ifadelerini kullandı.