Raul Meirelese ile ilgili şoke eden bomba gelişmeler!

Raul Meirelese ile ilgili şoke eden bomba gelişmeler!
Fenerbahçe'de Çaykur Rizespor maçının hazırlıkları sürüyor. Milli maçlar için verilen arada Dirk Kuyt ve Raul Meireles'in tedavileri devam etti. Kuyt'ın bir süre daha takımdan ayrı kalması ve bu hafta takımdaki yerini alamaması bekleniyor. Fenerbahçe'de Raul Meireles için kritik gün bugün. Beşiktaş maçında sakatlanan Portekizli oyuncu akşam antrenmanında ilk kez takımla çalışmayı deneyecek. Fenerbahçe ile sözleşmesi 2016 yılında bitecek olan Raul Meireles, yaptığı açıklamalarla adeta yönetime mesaj gönderdi

Fenerbahçe'de Çaykur Rizespor maçının hazırlıkları sürüyor. Milli maçlar için verilen arada Dirk Kuyt ve Raul Meireles'in tedavileri devam etti. Kuyt'ın bir süre daha takımdan ayrı kalması ve bu hafta takımdaki yerini alamaması bekleniyor. Fenerbahçe'de Raul Meireles için kritik gün bugün. Beşiktaş maçında sakatlanan Portekizli oyuncu akşam antrenmanında ilk kez takımla çalışmayı deneyecek. Fenerbahçe ile sözleşmesi 2016 yılında bitecek olan Raul Meireles, yaptığı açıklamalarla adeta yönetime mesaj gönderdi. Portekizli oyuncu, “Üç sezondur buradayım ve ailemle çok mutluyuz. Fenerbahçe'de Çaykur Rizespor maçı hazırlıkları sürüyor. Sarı-lacivertlilerde zorlu maç öncesi Kuyt ve Meireles'in durumu ciddiyetini koruyor. Kuyt yok, Meireles belki.

Fenerbahçe'de Çaykur Rizespor maçının hazırlıkları sürüyor. Milli maçlar için verilen arada Dirk Kuyt ve Raul Meireles'in tedavileri devam etti. Kuyt'ın bir süre daha takımdan ayrı kalması ve bu hafta takımdaki yerini alamaması bekleniyor.

 

Ancak Raul Meireles için umutlar tükenmiş değil. Portekizli oyuncu takımın bu akşam yapacağı antrenmanda takımla çalışmayı deneyecek. Beşiktaş maçında sakatlanan ve o günden beri hiçbir çalışmada takıma katılamayan Meireles eğer bu çalışmada problem hissetmezse Cuma günü yapılacak son antrenmanda tekrar kontrol edilecek. Deneyimli oyuncu bu iki testi geçtiği takdirde Rize'de sahada olabilecek.

 

Öte yandan milli takımlarından henüz dönmeyen Michal Kadlec ve Moussa Sow'un da bugün takıma katılmasıyla birlikte Fenerbahçe'de eksik oyuncu kalmayacak. Böylece teknik direktör İsmail Kartal da maçın taktik provasını tam anlamıyla yapabilecek.