Rıdvan Dilmen Yeşik Işık Yaktı Bomba Gibi Geliyor!

Rıdvan Dilmen Yeşik Işık Yaktı Bomba Gibi Geliyor!
Futbol yorumcusu ve yazarı Rıdvan Dilmen, katıldığı bir etkilik programında flaş bir açıklama yaptı. Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, şartların oluşması durumunda tekrar yeşil sahalara teknik direktör olarak dönebileceğini açıkladı. Teknik adam olarak sahalara dönmem diyemem. İyi şartlar oluşur, özellikle gençler ile birlikte çalışabileceğim üç-dört yıllık bir proje olursa dönerim" dedi. Dilmen: 'Antrenörlüğümün daha önde olmasını isterim'. Deneyimli futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen çarpıcı açıklamalarda

Futbol yorumcusu ve yazarı Rıdvan Dilmen, katıldığı bir etkilik programında flaş bir açıklama yaptı. Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, şartların oluşması durumunda tekrar yeşil sahalara teknik direktör olarak dönebileceğini açıkladı. Teknik adam olarak sahalara dönmem diyemem. İyi şartlar oluşur, özellikle gençler ile birlikte çalışabileceğim üç-dört yıllık bir proje olursa dönerim" dedi. Dilmen: 'Antrenörlüğümün daha önde olmasını isterim'. Deneyimli futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen çarpıcı açıklamalarda bulundu. Katıldığı bir etkinlikte mikrofon başına geçen Dilmen, uygun şartlar olursa yeniden teknik direktörlük yapabileceğini söyledi. Rıdvan Dilmen; yeşil sahalara teknik direktörlüğe dönüyor mu? Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen teknik direktörlük hakkında açıklama yaptı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen, moderatörlüğünü TRT spikeri Erdoğan Arıkan’ın yaptığı, konuk olarak ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen’in katıldığı ‘Tecrübe Konuşuyor’ etkinliğinde konuşan Rıdvan Dilmen, şartların oluşması durumunda tekrar yeşil sahalara teknik direktör olarak dönebileceğini açıkladı. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi salonunda düzenlenen etkinliğe, Vali Amir Çiçek, Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Hasan Davulcu, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Çelik, Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bekir Çeker, çok sayıda üniversite öğrencisi katıldı.

 

Erdoğan Arıkan’ın, tekrar teknik direktörlüğe dönüp dönmeyeceği konusundaki sorusunu cevaplandıran Rıdvan Dilmen, “Bugüne kadar bu konuda bir yorum yapmadım, cevap da vermedim. Fenerbahçe’den ayrıldığımda yenilgisizdi. Adanaspor ile lige çıktık, Karşıyaka ile sonuncu iken ligi altıncı bitirdik. Başarının ölçüsünü biraz değerlendirmek gerekiyor. Altay ile 11 maç üst üste kazanmamıza rağmen, malum Diyarbakır olaylarından dolayı çıkamamıştık. Antrenörlüğümün, futbolculuğumun ve yorumculuğumun çok çok daha önünde olmasını isterim. Ama şu an Türkiye’deki futbol kulüplerinin yönetim tarzları ile onlarca antrenör arkadaşım var, ‘Aman yerinden kımıldama’ diyorlar. Ama bir gün elbette o kulvarda da kendimizi göstereceğiz. Teknik adam olarak sahalara dönmem diyemem. İyi şartlar oluşur, özellikle gençler ile birlikte çalışabileceğim üç-dört yıllık bir proje olursa dönerim” dedi.