Roberto Carlostan Şok Gekas Kararı Spor Gündemini Çalkaladı!

Roberto Carlostan Şok Gekas Kararı Spor Gündemini Çalkaladı!
Ligimize adım attığı günden bu yana performansı ile parmak ısırtan Yunan golcü Theofanis Gekas, Akhisaspor'da kadro dışı bırakıldı! Attığı ve attırdığı gollerle taraftarların gönlünde adeta taht kuran, taraflı tarafsız herkesin sempatisini kazanan Gekas, Teknik Direktör Roberto Carlos'un isteği doğrultusunda kadro dışı bırakıldı. Akhisar Belediyespor'da son maçlardaki suskunluğuna rağmen takımın en büyük gol silahı ve taraftarların sevgilisi olan Theofanis Gekas'ın kadro dışı bırakıldığı öğrenildi. Akhisar

Ligimize adım attığı günden bu yana performansı ile parmak ısırtan Yunan golcü Theofanis Gekas, Akhisaspor'da kadro dışı bırakıldı! Attığı ve attırdığı gollerle taraftarların gönlünde adeta taht kuran, taraflı tarafsız herkesin sempatisini kazanan Gekas, Teknik Direktör Roberto Carlos'un isteği doğrultusunda kadro dışı bırakıldı. Akhisar Belediyespor'da son maçlardaki suskunluğuna rağmen takımın en büyük gol silahı ve taraftarların sevgilisi olan Theofanis Gekas'ın kadro dışı bırakıldığı öğrenildi. Akhisar Belediyespor'da son maçlardaki suskunluğuna rağmen takımın en büyük gol silahı ve taraftarların sevgilisi olan Theofanis Gekas'ın kadro dışı bırakıldığı öğrenildi.

Sezon başındaki müthiş performansıyla krallık yarışında haftalarca zirvede kalmasına rağmen son 11 maçta sadece 1 gol atabilen Theofanis Gekas'ın performansından memnun olmayan teknik direktör Roberto Carlos'un, Trabzonspor karşılaşmasından sonra yıldız golcüye kendisiyle çalışmak istemediğini söylediği ortaya çıktı.

 

ANTRENMANA KATILMADI

 

Yeşil-siyahlı ekip milli maç nedeniyle verilen 3 günlük iznin ardından geçen hafta Perşembe günü çalışmalara yeniden başladı. İzmir'de oturan Yunan golcü ise 8 gündür antrenmanlara katılmıyor.

 

Roberto Carlos'tan kendilerine bu yönde bir rapor gelmediğini belirten Başkan Hüseyin Eryüksel, "Gekas son dönemde yedek kaldı. Zaman zaman antrenman da kaçırıyor. Bu yüzden Kasımpaşa maçında oynamadı. Hocamızın kararı geçici olabilir. Konuyu haftaya değerlendiririz" dedi.