Ronaldo'dan Q7'ye Bomba Jest!

Ronaldo'dan Q7'ye Bomba Jest!
Portekiz milli takım oyuncularından Ronaldo takımarkadaşı Quaresma'ya arabası ile güzel bir süprizyaptı.Nike için objektiflerin karşısına geçen Ronaldo,Quaresma'nın arabasının alüminyumkaplanmasının ardından kramponları eline alarak pozverdi. Real Madrid'de son dönemdeki performansıyla mutsuz olan Cristiano Ronaldo ülkesi Portekiz'in millitakım kampında eski keyfini yakaladı. Ronaldo, milli takımdanarkadaşı eski Beşiktaşlı Ricardo Quaresma'nun arabasını tamamenfolyoyla kapladı.Portekiz Milli Takım kampında

Portekiz milli takım oyuncularından Ronaldo takım arkadaşı Quaresma'ya arabası ile güzel bir süpriz yaptı.Nike için objektiflerin karşısına geçen Ronaldo,Quaresma'nın arabasının alüminyum kaplanmasının ardından kramponları eline alarak poz verdi. Real Madrid'de son dönemdeki performansıyla mutsuz olan Cristiano Ronaldo ülkesi Portekiz'in milli takım kampında eski keyfini yakaladı. Ronaldo, milli takımdan arkadaşı eski Beşiktaşlı Ricardo Quaresma'nun arabasını tamamen folyoyla kapladı. Portekiz Milli Takım kampında bulunan Cristiano Ronaldo, Ricardo Quaresma'nın arabasıyla verdiği poz sonrasında eski Beşiktaşlı oyuncuyu şok etti. Real Madrid'de son kuşaktaki performansıyla mutsuz olan Cristiano Ronaldo ülkesi Portekiz'in milli ekip kampında eski keyfini yakaladı.

Real Madrid'de son dönemdeki performansıyla mutsuz olan Cristiano Ronaldo ülkesi Portekiz'in milli takım kampında eski keyfini yakaladı. Ronaldo, milli takımdan arkadaşı eski Beşiktaşlı Ricardo Quaresma'nun arabasını tamamen folyoyla kapladı. Sponsor etkinliği çerçevesinde yapılan etkinlik sonrası Ronaldo, folyo kaplı otomobilin önünde poz verdi. Ronaldo, arabası son kramponlarıyla birebir aynı hale getirdi. Ricardo Quaresma ise Ronaldo'ya Twitter'dan “İnanamıyorum. Otomobilimi gerçekten bu hale getirmiş olamazsın” diye yazdı.

 

Real Madrid'li yıldız ise, Portekiz'in Pazar günü Sırbistan ile oynayacağı 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu maçına gönderme yaparak Quaresma'ya “O maçta biraz daha hızlı ol diye böyle yaptım” yanıtını verdi.