Sadettin Sarandan Şoke Eden Bomba Fenerbahçe Beyanatları

Sadettin Sarandan Şoke Eden Bomba Fenerbahçe Beyanatları
Ünlü iş adamı Sadettin Saran yöneticisi olduğu eski kulübü Fenerbahçe'yi destekledi.Trabzon'da silahlı saldırıya uğrayan ve ardından çok zorlu günler geçiren sarı-lacivertli takım maçlara çıkmama kararı almıştı. Sarı Lacivert Fenerbahçe eski yöneticisi Sadettin Saran, Sarı Lacivert Fenerbahçe yönetiminin 'silahlı hücum olayı netleşene kadar maçlara çıkmama' kararına destek verdiğini açıkladı. Fenerbahçe spor kulübünün eski yöneticilerinden olan ve şu aralar başkan adaylığın da adı ilk geçen isim olan Sadett

Ünlü iş adamı Sadettin Saran yöneticisi olduğu eski kulübü Fenerbahçe'yi destekledi.Trabzon'da silahlı saldırıya uğrayan ve ardından çok zorlu günler geçiren sarı-lacivertli takım maçlara çıkmama kararı almıştı. Sarı Lacivert Fenerbahçe eski yöneticisi Sadettin Saran, Sarı Lacivert Fenerbahçe yönetiminin 'silahlı hücum olayı netleşene kadar maçlara çıkmama' kararına destek verdiğini açıkladı. Fenerbahçe spor kulübünün eski yöneticilerinden olan ve şu aralar başkan adaylığın da adı ilk geçen isim olan Sadettin Saran çarpıcı açıklamalar da bulundu. Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Sadettin Saran, saldırı olayı aydınlanana kadar maçlara çıkmayacaklarını açıklayan Fenerbahçe Yönetim Kurulu'nun bu kararına destek verdi.

Sadettin Saran, yaşanan olayın diğer hiçbir duruma benzemediğini belirtep "Orada Sarı Lacivert Fenerbahçe camiasının canına kast edildi. Orada günahsız sporcularımız, çalışanlarımız mevcut. Onların aileleri, çocukları mevcut. O otobüste hepimiz olabilirdik. Tetiği çekenlerin bulunup cezalandırılması kadar onu destekleyen zihniyetin de yok edilmesi koşul. Yoksa spor diye birşey kalmayacak" ifadelerini kullandı.

 

Camia olarak böyle bir duruşu göstermek zorunda olduklarının altını çizen Saran, "Bu sadece Sarı Lacivert Fenerbahçe için değil Türk sporu için lüzumlu. Sarı Lacivert Fenerbahçe bütün dinamikleriyle kenetlenmeli ve kararlılıkla bu olayın üzerine gitmeli. Maddi manevi kulübümüzün arkasındayız" dedi.