Semih Kayadan şoke eden bomba gelişme

Semih Kayadan şoke eden bomba gelişme
Galatasaray, bir günlük iznin ardından bu sabah yaptığı antrenmanla Türkiye Kupası'nda ve Süper Lig'de oynayacağı maçların çalışmasına başladı. G.Saray'da Semih Kaya sevinci. Galatasaray, bir günlük iznin ardından bu sabah yaptığı antrenmanla Türkiye Kupası ve Süper Lig maçlarının çalışmasına başladı. Ayrıca sakatlığı bulunan Semih Kaya'nın takımla çalışması büyük sevinç yarattı. Galatasaray, bir günlük iznin ardından bu sabah yaptığı antrenmanla Türkiye Kupası'nda ve Süper Lig'de oynayacağı maçların çalışm

Galatasaray, bir günlük iznin ardından bu sabah yaptığı antrenmanla Türkiye Kupası'nda ve Süper Lig'de oynayacağı maçların çalışmasına başladı. G.Saray'da Semih Kaya sevinci. Galatasaray, bir günlük iznin ardından bu sabah yaptığı antrenmanla Türkiye Kupası ve Süper Lig maçlarının çalışmasına başladı. Ayrıca sakatlığı bulunan Semih Kaya'nın takımla çalışması büyük sevinç yarattı. Galatasaray, bir günlük iznin ardından bu sabah yaptığı antrenmanla Türkiye Kupası'nda ve Süper Lig'de oynayacağı maçların çalışmasına başladı. Ara Galatasaray'a yaradı! Semih Kaya döndü. Galatasaray, bir günlük iznin ardından bu sabah yaptığı antrenmanla Türkiye Kupası'nda ve Süper Lig'de oynayacağı maçların çalışmasına başladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki antrenmanın ilk bölümünde gerçekleştirilen koşu çalışmasının ardından gruplar hâlinde pas çalışması yapan sarı kırmızılar,antrenmanın daha sonraki bölümünde yarı saha kullanılarak pas ve pres çalışması gerçekleştirildi.

 

Galatasaray antrenmanın ana bölümde ise dar alanda çift kale maç yaparak çalışmaları tamamladı.

 

Sarı kırmızılarda sakatlıkları bulunan Semih Kaya, takımla birlikte çalışmalara katılırken,  Burak Yılmaz, tedavisinin ardından günü düz koşu ve saha adaptasyon çalışmalarıyla tamamladı. Felipe Melo ise günü kuvvete dayalı özel bir idmanla geçirdi.

 

Galatasaray, çalışmalarına yarın sabah saat 11.30'da ve akşam saat 17.30'da yapacağı çift idmanla devam edecek.