Şenol Güneşten Şoke Eden Bomba Ronaldinho İtirafı!

Şenol Güneşten Şoke Eden Bomba Ronaldinho İtirafı!
Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kulüp Başkanı Recep Bölükbaşı'nın Ronaldinho ve Batalla'yı transfer etmek istediğiyönündeki açıklamalarla ilgili olarak konuştu. Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, başka kulüplerlegörüştüğünü ancak şu anda Bursaspor'la anlaşması olduğunusöyledi. Güneş, Ronaldinho'yu istemediğini de ifade etti. Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kulüp Başkanı Recep Bölükbaşı'nın Ronaldinho ve Batalla'yı transfer etmek istediğiyönündeki açıklamalarla ilgili olarak, "Benim günd

Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kulüp Başkanı Recep Bölükbaşı'nın Ronaldinho ve Batalla'yı transfer etmek istediği yönündeki açıklamalarla ilgili olarak konuştu. Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, başka kulüplerle görüştüğünü ancak şu anda Bursaspor'la anlaşması olduğunu söyledi. Güneş, Ronaldinho'yu istemediğini de ifade etti. Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kulüp Başkanı Recep Bölükbaşı'nın Ronaldinho ve Batalla'yı transfer etmek istediği yönündeki açıklamalarla ilgili olarak, "Benim gündemimde Ronaldinho hiç olmadı. Haberim de yok gündemim de yok.

Bursaspor teknik direktörü Şenol Güneş, Brezilyalı yıldız Ronaldinho ile ilgili flaş bir açıklama yaptı.

 

Bir gazeteci, Güneş'e, "Geçeh hafta Brezilyalı oyuncu Ronaldinho ve Arjantinli Batalla için kulübünüzün transfer girişimleri olduğu yönünde haberler yer aldı. Bu konuda Kulüp Başkanı Recep Bölükbaşı ile görüşmeniz ve oyuncularla ilgili herhangi bir kararınız oldu mu?" sorusunu yöneltti. Güneş, bu soruya şu yanıtı verdi:

 

"Gündemimde Ronaldinho hiç olmadı. Haberim de yok, gündemimde de yok. Ronaldinho'yu istemem. Bunlar kısır döngülerdir. Büyük kulübün hedefleri değildir. Başkan ve diğer yöneticiler ya da gazetelerin söylediği hiçbir oyuncuyla ilgili bilgim yok. O karar herkesin olabilir ama tavsiyem; bu yapılmasın. Alınmasın yani. Bursaspor o tip hamlelerle büyümez. Ürettikleriyle büyümeli ama gerekirse yararlı olacak oyuncular alınmalı. Hiçbir oyuncunun gitmesini istemiyorum. Gitmesini istediğim oyuncular olursa söylerim. Yarın ben gidersem başkası gelir ama hiçbir oyuncu gitmemeli. Bursaspor'un geleceği için en az 6-7 oyuncu alınmalı."