SİVOK'tan Şoke Eden Bomba İtiraflar!

SİVOK'tan Şoke Eden Bomba İtiraflar!
Siyah beyazlı ekibin Çek stoperi Tomas Sivok, tam hazır olmasa da teknik direktör Slaven Bilic'in isteğiyle yeniden forma giydiğini söyledi. Beş ay sonra İstanbul Başakşehir maçıyla sahalara dönen siyah beyazlı ekibin Çek stoperi Tomas Sivok, tam hazır olmasa da teknik direktör Slaven Bilic'in isteğiyle yeniden forma giydiğini söyledi. Siyah-Beyazlı formasına tam 5 ay sonra Başakşehir maçıyla kavuşabilen Tomas Sivok, “Artık sıkıntım kalmadı. Şampiyonluk için takımımla beraber sonuna kadar savaşacağım” diye

Siyah beyazlı ekibin Çek stoperi Tomas Sivok, tam hazır olmasa da teknik direktör Slaven Bilic'in isteğiyle yeniden forma giydiğini söyledi. Beş ay sonra İstanbul Başakşehir maçıyla sahalara dönen siyah beyazlı ekibin Çek stoperi Tomas Sivok, tam hazır olmasa da teknik direktör Slaven Bilic'in isteğiyle yeniden forma giydiğini söyledi. Siyah-Beyazlı formasına tam 5 ay sonra Başakşehir maçıyla kavuşabilen Tomas Sivok, “Artık sıkıntım kalmadı. Şampiyonluk için takımımla beraber sonuna kadar savaşacağım” diye konuştu. Tomas Sivok, tam hazır olmasa da teknik direktör Slaven Bilic'in isteğiyle yeniden forma giydiğini söyledi.

Beş ay sonra İstanbul Başakşehir maçıyla sahalara dönen siyah beyazlı ekibin Çek stoperi Tomas Sivok, tam hazır olmasa da teknik direktör Slaven Bilic'in isteğiyle yeniden forma giydiğini söyledi.Sivok, uzun süren bir sakatlık sürecinden çıktığını belirterek, “İdman ve elbette maç eksiğim vardı. Tam hazır olmasam da ihtiyaç nedeniyle hocam benden oynamı istedi. Ben de Başakşehir karşısında tutarlı bir futbol sergilemeye ve elimden geleni yapmaya çalıştım” dedi.