Slaven Bilic Adeta Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Slaven Bilic Adeta Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!
Emenike ve Emre'nin damga vurduğu Fenerbahçe-Beşiktaş maçının devre arasında Slaven Bilic ile Jose Sosa arasında çok sert bir tartışmanın yaşandığı ve ikilinin fiziki kavganın eşiğinden döndüğü ortaya çıktı Fenerbahçe-Beşiktaş maçının devre arasında teknik direktör Slaven Bilic ile Arjantinli yıldız Jose Sosa'nın, fiziki bir kavganın eşiğinden döndüğü iddia edildi. Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic, "Fenerbahçe maçının devre arasında Sosa ile aramızda gerginlik ve tartışma yaşanmamıştır" dedi. Beşiktaş Teknik

Emenike ve Emre'nin damga vurduğu Fenerbahçe-Beşiktaş maçının devre arasında Slaven Bilic ile Jose Sosa arasında çok sert bir tartışmanın yaşandığı ve ikilinin fiziki kavganın eşiğinden döndüğü ortaya çıktı Fenerbahçe-Beşiktaş maçının devre arasında teknik direktör Slaven Bilic ile Arjantinli yıldız Jose Sosa'nın, fiziki bir kavganın eşiğinden döndüğü iddia edildi. Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic, "Fenerbahçe maçının devre arasında Sosa ile aramızda gerginlik ve tartışma yaşanmamıştır" dedi. Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe ile yaptıkları derbi maçın devre arasında futbolcusu Jose Sosa ile "gerginlik yaşadığı" iddialarının gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Spor Toto  Süper Lig'de Fenerbahçe ile yaptıkları derbi maçın devre arasında futbolcusu Jose  Sosa ile "gerginlik yaşadığı" iddialarının gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

 

Hırvat teknik direktör Bilic, kulübün internet sitesi aracılığıyla  yaptığı açıklamada, "Futbolcum Jose Sosa ile aramızda gerginlik ve tartışma  yaşandığı iddiası gerçek dışıdır. Böyle bir olay kesinlikle yaşanmamıştır" ifadelerine yer verdi.