Şok Saldırı Sonrası Kupa Maçı Ertelendi Şoke Eden Bomba Gelişmeler Yaşanıldı!

Şok Saldırı Sonrası Kupa Maçı Ertelendi Şoke Eden Bomba Gelişmeler Yaşanıldı!
Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu, futbol takımı kafilesini taşıyan otobüse yönelik silahlı saldırıyı değerlendirmek üzere yarın olağanüstü toplantı yapacak. Türkiye Futbol Federasyonu, Fenerbahçe ile Mersin İdmanyurdu arasında salı günü oynanacak Ziraat Türkiye Kupası maçını ileri bir tarihe erteledi. Kupa maçına erteleme geldi Fenerbahçe'nin Ziraat Türkiye Kupası'nda salı günü Mersin İdman Yurdu ile oynayacağı karşı karşıya gelme ileri bir tarihe ertelendi. Rize maçı dönüşünde Sürmene civarında silahlı sal

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu, futbol takımı kafilesini taşıyan otobüse yönelik silahlı saldırıyı değerlendirmek üzere yarın olağanüstü toplantı yapacak. Türkiye Futbol Federasyonu, Fenerbahçe ile Mersin İdmanyurdu arasında salı günü oynanacak Ziraat Türkiye Kupası maçını ileri bir tarihe erteledi. Kupa maçına erteleme geldi Fenerbahçe'nin Ziraat Türkiye Kupası'nda salı günü Mersin İdman Yurdu ile oynayacağı karşı karşıya gelme ileri bir tarihe ertelendi. Rize maçı dönüşünde Sürmene civarında silahlı saldırıya uğrayan Fenerbahçe'nin salı akşamı Mersin idmanyurdu ile oynayacağı kupa maçı ileri bir tarihe ertelendi. Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile Mersin İdmanyurdu arasında 7 Nisan'da oynanacak çeyrek final rövanş maçının ertelendiği bildirildi.

Fenerbahçeli futbolcuları taşıyan otobüse Trabzon’da pompalı tüfekle iki el ateş açılmasının yankıları sürerken, Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) ilk hamle geldi.

 

Türkiye Futbol Federasyonu, Fenerbahçe ile Mersin İdmanyurdu arasında salı günü oynanacak Ziraat Türkiye Kupası maçını ileri bir tarihe erteledi.