Şok Saldırı Sonrası Volkan Demirel Adeta Bombaladı!

Şok Saldırı Sonrası Volkan Demirel Adeta Bombaladı!
Fenerbahçe'de teknik direktör İsmail Kartal ve kaptanlardan Emre Belözoğlu ile Volkan Demirel yaşanan saldırıya sert tepki gösterdi. Fenerbahçe cephesinde yaşanan silahlı saldırıya tepkiler gelmeye devam ediyor. En sert tepkiyi ise Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu gösterdi. Fenerbahçe'de teknik direktör İsmail Kartal ve kaptanlardan Emre Belözoğlu ile Volkan Demirel yaşanan saldırıya şok tepkiler geldi.Fenerbahçe teknik kurulu ve futbolcular Rize deplasmanı dönüşünde yaşadıkları saldırının şaşkınlığını üstl

Fenerbahçe'de teknik direktör İsmail Kartal ve kaptanlardan Emre Belözoğlu ile Volkan Demirel yaşanan saldırıya sert tepki gösterdi. Fenerbahçe cephesinde yaşanan silahlı saldırıya tepkiler gelmeye devam ediyor. En sert tepkiyi ise Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu gösterdi. Fenerbahçe'de teknik direktör İsmail Kartal ve kaptanlardan Emre Belözoğlu ile Volkan Demirel yaşanan saldırıya şok tepkiler geldi.Fenerbahçe teknik kurulu ve futbolcular Rize deplasmanı dönüşünde yaşadıkları saldırının şaşkınlığını üstlerinden atamadı.
Sarı-lacivertli teknik heyet ve futbolcular, faciadan dönülen olayın şokunu üzerlerinden atamadı.
İSMAİL KARTAL: HER ENGELİ AŞARIZ
Yaşananların futbolla ve sporla bağdaşmadığını vurgulayan Teknik Direktör İsmail Kartal, “Taşlanıyoruz, haksızlıklara uğruyoruz, daha önce silah çekilmişti, şimdi de kurşunlandık. Camia olarak birlik beraberlik içinde hareket ederek her engeli aşarız” ifadelerini kullandı.

Türkiye Gazetesi'nde yer alan habere göre; kaptan Emre Belözoğlu, “Bugüne kadar birçok olay yaşadık. Zırhlı araçların içinde seyahat etmeye de alıştık. Ama yeter artık” şeklinde konuştu.
VOLKAN: HERHALDE BUNDAN SONRA TARAYACAKLAR
Bundan iki yıl önce de Trabzon deplasmanında Fenerbahçe kafilesine silah çekildiğini hatırlatan kaleci Volkan Demirel ise “O silah sonunda patladı. Yapanın yanına kâr kalıyor. Herhalde bundan sonra takım otobüsünü tarayacaklar" dedi.