Süper Ligin Süper Yıldızına Bomba Transfer Teklifi!

Süper Ligin Süper Yıldızına Bomba Transfer Teklifi!
Büyük umutlarla transfer edilen ancak yeni takımında henüz oynama şansı bulamayan Eren için ilginç bir iddia ortaya atıldı. Sezon Başında Hoffenheim'den Kasımpaşa'ya Transfer Olan Eren Derdiyok İçin Flaş Transfer Teklifi! Kasımpaşa'nın sezon başında Hoffenheim'den transfer ettiği 26 yaşındaki Eren Derdiyok için Basel transfer teklifi yapmayı planlıyor. Büyük umutlarla transfer edilen ancak yeni takımında henüz oynama şansı bulamayan Eren için ilginç bir iddia ortaya atıldı. Kasımpaşa'nın sezon başında Hoffe

Büyük umutlarla transfer edilen ancak yeni takımında henüz oynama şansı bulamayan Eren için ilginç bir iddia ortaya atıldı. Sezon Başında Hoffenheim'den Kasımpaşa'ya Transfer Olan Eren Derdiyok İçin Flaş Transfer Teklifi! Kasımpaşa'nın sezon başında Hoffenheim'den transfer ettiği 26 yaşındaki Eren Derdiyok için Basel transfer teklifi yapmayı planlıyor. Büyük umutlarla transfer edilen ancak yeni takımında henüz oynama şansı bulamayan Eren için ilginç bir iddia ortaya atıldı. Kasımpaşa'nın sezon başında Hoffenheim'den transfer ettiği 26 yaşındaki Eren Derdiyok için Basel transfer teklifi yapmayı planlıyor. Sezon Başında Hoffenheim'den Kasımpaşa'ya Transfer Olan Eren Derdiyok İçin Flaş Transfer Teklifi!


Kasımpaşa'nın sezon başında Hoffenheim'den transfer ettiği 26 yaşındaki Eren Derdiyok, antrenmanda sakatlanırken ön çapraz bağları kopmuştu.

Büyük umutlarla transfer edilen ancak yeni takımında henüz oynama şansı bulamayan Eren için ilginç bir iddia ortaya atıldı.
BASEL'DEN SÜPRİZ HAMLE

Blick'in iddiasına göre, İsviçre Ligi ekiplerinden Basel, 33 yaşındaki golcüsü Marco Streller'in yerine eski oyuncusu Eren Derdiyok'u düşünüyor. Sezon sonunda futbolu bırakacak olan golcülerinin boşluğunu Eren ile doldurmayı planlayan Basel'in, Kasımpaşa'nın kapısını çalacağı kaydedildi.

Kasımpaşa ile 2017 yılına kadar sözleşmesi bulunan İsviçreli futbolcu daha önce Hoffenheim, Bayer Leverkusen, FC Basel ve Old Boys formaları giymişti.