Trabzonspora Çok Büyük! Şok Resmen Sezonu Kapattı!

Trabzonspora Çok Büyük! Şok Resmen Sezonu Kapattı!
Trabzonspor'un, ligdeki Akhisar Belediyespor maçındasakatlanan oyuncusu Aytaç Kara'nın operasyon geçirdiği ve sezonu kapattığıbildirildi. Trabzonspor'da sakatlık şokuyaşanıyor! Akhisar Belediyespor karşılaşmasının akabindesakatlık geçiren Aytaş Kara'dan kötü haber var. Aldığımız bilgilere göre Kara operasyon geçirdi vesezonun kapanışınıyaptı. Trabzonspor'un, Spor Toto Süper Lig'deki Akhisar Belediyespor maçında sakatlanan oyuncusu Aytaç Kara'nın operasyongeçirdiği ve sezonu kapattığı bildirildi. Spor Toto S

Trabzonspor'un, ligdeki Akhisar Belediyespor maçında sakatlanan oyuncusu Aytaç Kara'nın operasyon geçirdiği ve sezonu kapattığı bildirildi. Trabzonspor'da sakatlık şoku yaşanıyor! Akhisar Belediyespor karşılaşmasının akabinde sakatlık geçiren Aytaş Kara'dan kötü haber var. Aldığımız bilgilere göre Kara operasyon geçirdi ve sezonun kapanışını yaptı. Trabzonspor'un, Spor Toto Süper Lig'deki Akhisar Belediyespor maçında sakatlanan oyuncusu Aytaç Kara'nın operasyon geçirdiği ve sezonu kapattığı bildirildi. Spor Toto Süper Lig'in 25. Haftasında Akhisar Belediyespor ile karşılaşan Trabzonspor, maçı kazansa da genç futbolcusu Aytaç Kara'yı kaybetti. Genç futbolcunun sezonu kapattığı açıklandı. Pazar günü Akhisar Belediyespor ile oynanan maçta 61. dakikada sakatlanan Aytaç Kara kenara gelmek zorunda kalmış ve yerini Aykut Demir'e bırakmıştı.

Trabzonspor'un, Spor Toto Süper Lig'deki Akhisar Belediyespor maçında sakatlanan oyuncusu Aytaç Kara'nın operasyon geçirdiği ve sezonu kapattığı bildirildi.

 

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

 

"Akhisar Belediyespor maçında sakatlanarak oyunu terk eden ve tarak kemiklerinde kırık tespit edilen oyuncumuz Aytaç Kara'nın yapılan ileri tetkik ve konsültasyonları neticesinde kırığın cerrahi olarak fiksasyonuna karar verilmiş olup, bugün Trabzon'da başarılı bir operasyon geçirmiştir. Oyuncumuz sezonu kapatmıştır. Yeni sezonda takımımızla birlikte çalışmalara başlayacak olan Aytaç'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz."