Trabzonsporda Şok Irkçılık Skandalı Dur Durak Bilmiyor!

Trabzonsporda Şok Irkçılık Skandalı Dur Durak Bilmiyor!
Uzun süre kadro dışı kaldıktan sonra affedilen Yeni af gelen Gineli futbolcu Constant'ın avukatının; ırkçılık ve adam kayırmaktan dolayı Trabzonspor'u FIFA'ya şikayet etmeye hazırlandığı ortaya çıktı. Gineli futbolcu Constant'ın avukatı, ırkçılık ve adam kayırmaktan dolayı Trabzonspor'u FIFA'ya şikayet etmeye hazırlanıyor. Uzun zaman kadro dışı kaldıktan akabinde affedilen Yeni af gelen Gineli futbolcu Constant'ın avukatının; ırkçılık ve insan kayırmaktan dolayı Trabzonspor'u Uluslararası Futbol Federasyonl

Uzun süre kadro dışı kaldıktan sonra affedilen Yeni af gelen Gineli futbolcu Constant'ın avukatının; ırkçılık ve adam kayırmaktan dolayı Trabzonspor'u FIFA'ya şikayet etmeye hazırlandığı ortaya çıktı. Gineli futbolcu Constant'ın avukatı, ırkçılık ve adam kayırmaktan dolayı Trabzonspor'u FIFA'ya şikayet etmeye hazırlanıyor. Uzun zaman kadro dışı kaldıktan akabinde affedilen Yeni af gelen Gineli futbolcu Constant'ın avukatının; ırkçılık ve insan kayırmaktan dolayı Trabzonspor'u Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği FIFA 'ya şikayet etmeye hazırlandığı belli oldu . Ersun Yanal tarafından Trabzonspor'da kadro dışı kalan Kevin Constant, Galatasaray'ın transfer gündemine gelmişti. Gineli orta saha oyuncusu, önceki gün itibariyle affedildi ve dün Bordo-Mavili ekibin idmanına katıldı.

Habertürk'ün haberine göre; Trabzonspor, 27 yaşındaki yıldızın A takımla yapılan idmanlara katılabileceğini açıklarken, olayın perde arkasından bir kriz daha çıktı. Bir aydır kadro dışı olan Constant’ın durumu avukatına bildirdiği öğrenildi. Konuyu araştıran avukatın, ırkçılıktan, adam kayırmadan ve başkalarına izin verilip Constant’a kısıtlama getirilmesinden dolayı Trabzonspor’u FIFA’ya şikayet etmeye hazırlandığı bildirildi.Bunu duyan yönetimin, Constant’ı ikna etmeye çalıştığı ifade edildi. “Olay sandığınız gibi değil. Kesinlikle ırkçılık yok. Constant izinsiz Batum’a gittiği için kadro dışı kaldı” diyen bordo-mavili kurmayların, avukatı görüşmek için Trabzon’a çağırdığı belirtildi. Her iki tarafın Pazartesi günü bir araya geleceği ve Constant konusunda görüşeceği öğrenildi.

 

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, geçtiğimiz gün teknik direktör Ersun Yanal’la bir görüşme yapmış daha sonra da Kevin Constant’a af çıkmıştı. Dünden itibaren A takımla çalışmalara başlaması beklenen Gineli yıldız, yine kendisine verilen program doğrultusunda ayrı bir sahada idman yaptı. Constant, avukatla yapılacak görüşmeye, yani Pazartesi gününe kadar yalnız başına çalışmalarını sürdürecek.