UEFA'dan Barcelona'ya Büyük Şok!

UEFA'dan Barcelona'ya Büyük Şok!
UEFA'nın internet sitesinden yapılan açıklamada, 18 Mart Çarşamba günü Barcelona'nın, Manchester City'yi 1-0 yenerek çeyrek finale kaldığı karşılaşmada, yasa dışı pankart açılması nedeniyle Katalan kulübü hakkında soruşturma açıldığı belirtildi. UEFA, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi nihayet 16 tur maçlarında yaşanan hadiseler dolayısıyla Barcelona ve Dinamo Kiev kulüpleri hakkında tahkikat açtı. İspanyol devi Barcelona'ya soruşturma şoku. UEFA Barcelona ve Dinamo Kiev takımlarına yasa dışı pankart açtıkları

UEFA'nın internet sitesinden yapılan açıklamada, 18 Mart Çarşamba günü Barcelona'nın, Manchester City'yi 1-0 yenerek çeyrek finale kaldığı karşılaşmada, yasa dışı pankart açılması nedeniyle Katalan kulübü hakkında soruşturma açıldığı belirtildi. UEFA, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi nihayet 16 tur maçlarında yaşanan hadiseler dolayısıyla Barcelona ve Dinamo Kiev kulüpleri hakkında tahkikat açtı. İspanyol devi Barcelona'ya soruşturma şoku. UEFA Barcelona ve Dinamo Kiev takımlarına yasa dışı pankart açtıkları gerekçesiyle soruşturma açtı. UEFA'dan gelen şok edici haber ile dünya devi olan 2 takım büyük bir şok yaşıyor. Uefa Avrupa ve Uefa Şampiyonlar ligi kapsamında oynanmış olan 2 karşılaşmada Barcelona ve Dinamo Kiev takımlarına soruşturma başlatıldı.

UEFA'nın internet sitesinden yapılan açıklamada, 18 Mart Çarşamba günü Barcelona'nın, Manchester City'yi 1-0 yenerek çeyrek finale kaldığı karşılaşmada, yasa dışı pankart açılması nedeniyle Katalan kulübü hakkında soruşturma açıldığı belirtildi.

KİEV'E DE AÇILDI

 

UEFA Avrupa Ligi'nde ise Ukrayna temsilcisi Dinamo Kiev'in, dün Everton'ı 5-2 mağlup ederek adını çeyrek finale yazdırdığı karşılaşmada sahaya havai fişek atılması ve organizasyon yetersiziliği gerekçeleriyle soruşturma başlatıldı. Barcelona Kulübü'nün soruşturması 21 Mart'ta, Dinamo Kiev Kulübü'nün ise 26 Mart'ta görüşülecek.