UEFA'dan Rüştü Rençbere Bomba Jest!

UEFA'dan Rüştü Rençbere Bomba Jest!
UEFA, Avrupa ülkeleri tarihinin en iyi kalecileri arasında, Fenerbahçe ve Türkiye'nin eski milli kalecisi Rüştü Reçber'i manşetine taşıdı. Avrupa'nın en iyisi Rüştü Reçber! UEFA, Avrupa ülkeleri tarihinin en iyi kalecileri arasında Türkiye'nin eski milli oyuncusu Rüştü Reçber'i manşetine taşıdı. UEFA, internet sitesinden yayınladığı Avrupa'nın en iyi kalecileri listesine eski milli kaleci Rüştü Reçber'i de dahil etti. UEFA, eski kaleci Rüştü Reçber'i Avrupa'nın en iyileri arasında gösterdi. UEFA, Avrupa ülk

UEFA, Avrupa ülkeleri tarihinin en iyi kalecileri arasında, Fenerbahçe ve Türkiye'nin eski milli kalecisi Rüştü Reçber'i manşetine taşıdı. Avrupa'nın en iyisi Rüştü Reçber! UEFA, Avrupa ülkeleri tarihinin en iyi kalecileri arasında Türkiye'nin eski milli oyuncusu Rüştü Reçber'i manşetine taşıdı. UEFA, internet sitesinden yayınladığı Avrupa'nın en iyi kalecileri listesine eski milli kaleci Rüştü Reçber'i de dahil etti. UEFA, eski kaleci Rüştü Reçber'i Avrupa'nın en iyileri arasında gösterdi. UEFA, Avrupa ülkeleri tarihinin en iyi kalecileri arasında Türkiye'nin eski milli oyuncusu Rüştü Reçber'i manşetine taşıdı. Avrupa'nın en iyi kalecisi belirtildi.

UEFA, internet sitesinden yayınladığı Avrupa’nın en iyi kalecileri listesine eski milli kaleci Rüştü Reçber’i de dahil etti.

UEFA, eski kaleci Rüştü Reçber’i Avrupa’nın en iyileri arasında gösterdi. UEFA’nın internet sitesinde kariyerlerinde gösterdikleri başarılarla Avrupa’da iz bırakan kaleciler tanıtıldı. Uzun yıllar Fenerbahçe ve A Milli Takım’ın kalesini koruyan Rüştü Reçber’in tanıtım yazısında ise, kariyerindeki yükselişin Türk futboluna da yansıdığı vurgulandı. Reçber’in 2002 FIFA Dünya Kupası’nda sergilediği performansın Türkiye’nin kazandığı üçüncülükte önemli etken olduğu ifade edildi. Ayrıca, EURO 2008’in çeyrek finalinde Hırvatistan ile oynanan maçın penaltı atışlarında, Rüştü’nün yaptığı kurtarışlarla kahraman olduğu ve takımı yarı finale taşıdığı belirtildi.

UEFA’nın listesinde Danimarka’dan Peter Schmeichel, Belçika’dan Jean-Marie Pfaff, Çek Cumhuriyeti’nden Petr Cech, İngiltere’den Gordon Banks, Almanya’dan Sepp Maier, Fransa’dan Fabien Barthez, Hollanda’dan Edwin Van der Sar, İtalya’dan Dino Zoff, Rusya’dan Lev Yashin gibi başarılı isimler yer aldı.