Ujfaluji Şok Gelişmeyle Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Ujfaluji Şok Gelişmeyle Gündeme Bomba Gibi Düştü!
Tomas Ujfalusi ve Marek Jankulovski Çek Cumhuriyeti'nden Almanya'ya geçtiğimiz günlerdedüşen havayolu şirketinin uçağıyla gitti. Haber. Ujfalusi ülkesinde gündem oldu! Tomas Ujfalusi ve Marek Jankulovski Çek Cumhuriyeti'nden Almanya'ya geçtiğimiz günlerdedüşen havayolu şirketinin uçağıyla gitti. Tomas Ujfalusi ve Marek Jankulovski Çek Cumhuriyeti'nden Almanya'ya, geçtiğimiz günlerdedüşen havayolu şirketinin uçağıyla gitti. Ujfalusi bu hareketiylegündeme oturdu! Tomas Ujfalusi ve Marek Jankulovski Çek Cumhur

Tomas Ujfalusi ve Marek Jankulovski Çek Cumhuriyeti'nden Almanya'ya geçtiğimiz günlerde düşen havayolu şirketinin uçağıyla gitti. Haber. Ujfalusi ülkesinde gündem oldu! Tomas Ujfalusi ve Marek Jankulovski Çek Cumhuriyeti'nden Almanya'ya geçtiğimiz günlerde düşen havayolu şirketinin uçağıyla gitti. Tomas Ujfalusi ve Marek Jankulovski Çek Cumhuriyeti'nden Almanya'ya, geçtiğimiz günlerde düşen havayolu şirketinin uçağıyla gitti. Ujfalusi bu hareketiyle gündeme oturdu! Tomas Ujfalusi ve Marek Jankulovski Çek Cumhuriyeti'nden Almanya'ya geçtiğimiz günlerde düşen havayolu şirketinin uçağıyla gittiGalatasaray'ın eski futbolcusu 'Büyük Şef' lakaplı Tomas Ujfalusi yaptığı hareketle ülkesinde gündeme oturdu.

 

Aktif futbolculuk hayatını noktalayan ve bugün Almanya'da gerçekleştirilecek jübile maçıyla sahalara resmen veda edecek olan David Jarolim'in son karşılaşmasına giden Ujfalusi, Çek Cumhuriyeti'nden Almanya'ya kaza geçiren havayolu şirketiyle uçmayı tercih edince büyük yankı uyandırdı.

 

Bir başka eski Çek futbolcu Marek Jankulovski ile ülkesinden hareket eden Tomas Ujfalusi, arkadaşıyla uçağın içinden kalkış öncesi çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

 

Ujfa, "Germanwings ile uçuyoruz. Umarım bugün her şey yolunda gidecek" diye yazdı. Hamburg'da oynanacak ve 30 bin biletin satıldığı maç için iki oyuncunun bu hareketi Çek basınınca cesur bir girişim olarak yorumlandı.

 

Bu Havayolları'na ait bir uçak geçtiğimiz günlerde Fransa Alpleri'nde düşmüş, 150 kişi hayatını kaybetmişti. (Milliyet)