Ve Melo Bir Döndü PİR Döndü!

Ve Melo Bir Döndü PİR Döndü!
Galatasaray ın Brezilyalı futbolcusu Felipe Melo, ailesi ile birlikte Sao Paulo dan İstanbul a döndü. Felipe Melo İstanbul da. Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Felipe Melo, ailesi ile birlikte Sao Paulo'dan İstanbul'a döndü. Uzun süren sakatlığının ardından iyileşen ve Türkiye'ye gelen Felipe Melo, çocuğunu bavulunda taşıyarak herkesi şaşırttı. Felipe Melo çocuğunu bavulda taşıdı. Galatasaray'da, fıtık ameliyatı olduktan sonra kontrollerine ülkesi Brezilya'da devam eden Felipe Melo, ailesi ile birlikte

Galatasaray ın Brezilyalı futbolcusu Felipe Melo, ailesi ile birlikte Sao Paulo dan İstanbul a döndü. Felipe Melo İstanbul da. Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Felipe Melo, ailesi ile birlikte Sao Paulo'dan İstanbul'a döndü. Uzun süren sakatlığının ardından iyileşen ve Türkiye'ye gelen Felipe Melo, çocuğunu bavulunda taşıyarak herkesi şaşırttı. Felipe Melo çocuğunu bavulda taşıdı. Galatasaray'da, fıtık ameliyatı olduktan sonra kontrollerine ülkesi Brezilya'da devam eden Felipe Melo, ailesi ile birlikte Sao Paulo'dan İstanbul'a döndü. Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Felipe Melo, dün akşam saatlerinde İstanbul'a geldi. Havaalanından eşiyle birlikte inen Galatasaray'ın başarılı yıldızının gözlerinden mutluluk okunuyordu.

 

Bugün gelmesi beklenen Sambacı, THY’nin tarifeli seferiyle saat 21:14’te İstanbul Atatürk Havalimanı’na indi. Ailesiyle birlikte gelen Melo, gazetecilerin sağlık durumuyla ilgili sorularını yanıtsız bıraktı. Bu arada gümrüklü bölgede kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını geri çeviren Galatasaray’ın yıldız oyuncusu, gümrüksüz alana geçince, her isteyenle fotoğraf çektirdi.