Wesley Sneijder ile ilgili şoke eden bomba gelişme...

Wesley Sneijder ile ilgili şoke eden bomba gelişme...
Galatasaray'da Wesley Sneijder şanssızlığı. Sarı - Kırmızılı ekibin süper yıldızı, takımının dünkü antrenmanında sol arka adalesinden sakatlandı. Sneijder sakatlandı.Galatasaraylı Sneijder'de kas gerilmesi ve zorlanması tepsit edildiği ve yıldız oyuncunun tedavisine başlandığı bildirildi. Sneijder'in tedavisine başlandı. Yapılan ilk kontrol sonrasında Sneijder'in 3 antrenmanı kaçıracağı ve hafta ortasında takımla birlikte çalışabileceği bildirildi. Galatasaray'ın bel kemiği, yıldız oyuncusu Wesley Sneijder,

Galatasaray'da Wesley Sneijder şanssızlığı. Sarı - Kırmızılı ekibin süper yıldızı, takımının dünkü antrenmanında sol arka adalesinden sakatlandı. Sneijder sakatlandı.Galatasaraylı Sneijder'de kas gerilmesi ve zorlanması tepsit edildiği ve yıldız oyuncunun tedavisine başlandığı bildirildi. Sneijder'in tedavisine başlandı. Yapılan ilk kontrol sonrasında Sneijder'in 3 antrenmanı kaçıracağı ve hafta ortasında takımla birlikte çalışabileceği bildirildi. Galatasaray'ın bel kemiği, yıldız oyuncusu Wesley Sneijder, sürpriz bir şekilde sakatlandı. Sneijder'ın sakatlığı tüm takımı şoke etti. Galatasaray kulübünden yapılan açıklamaya göre yıldız futbolcu, sol ayağından sakatlandı.

Yapılan ilk kontrol sonrasında Sneijder'in 3 antrenmanı kaçıracağı ve hafta ortasında takımla birlikte çalışabileceği bildirildi.

 

Sağlık heyetinden Sneijder'in sakatlığı ile ilgili olarak yapılan açıklamada, "Dün yapılan antrenmanda sol arka alt adale grubunda ağrı hisseden Wesley Sneijder'ın yapılan MR tetkiklerinde kas gerilmesi ve zorlanması tespit edilmiştir" tanımlaması yapıldı.

 

Hollandalı yıldızın tedavisine başlanırken, bu hafta lig maçının ertelenmesi nedeniyle Trabzonspor deplasmanında oynamaması tehlikesi de ortadan kalktı. Sneijder'in bir sonraki hafta oynanacak Gaziantepspor maçında ise takımındaki yerini alabileceği bildirildi.