Wesley Sneijder Muhteşem Performansıyla Göz Kamaştırıyor!

Wesley Sneijder Muhteşem Performansıyla Göz Kamaştırıyor!
Galatasaray'ın Kasımpaşa karşısında atmış olduğu 3 gölün her birinin başlangıç pozisyonlarında yıldız oyuncu Wesley Sneijder'in imzası var. Her golde O'nun payı var! Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında Kasımpaşa'yi 2-0 geriden gelip, 3-2 mağlup etmeyi başardı. Aslan'ın süper yıldızı Wesley Sneijder, Kasımpaşa maçında ikinci yarıda oynadığı futbolla ayakta alkışlandı. Cimbom'un hücumlarına Yasin'le birlikte şekil veren 'Altın Portakal' ilk yarıda uzaktan şutlarla rakip kaleyi yokladı. Galatasaray, Spor Tot

Galatasaray'ın Kasımpaşa karşısında atmış olduğu 3 gölün her birinin başlangıç pozisyonlarında yıldız oyuncu Wesley Sneijder'in imzası var. Her golde O'nun payı var! Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında Kasımpaşa'yi 2-0 geriden gelip, 3-2 mağlup etmeyi başardı. Aslan'ın süper yıldızı Wesley Sneijder, Kasımpaşa maçında ikinci yarıda oynadığı futbolla ayakta alkışlandı. Cimbom'un hücumlarına Yasin'le birlikte şekil veren 'Altın Portakal' ilk yarıda uzaktan şutlarla rakip kaleyi yokladı. Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında Kasımpaşa ile karşılaşırken, ilk yarıda kalesinde 2 gol gördü ve büyük bir şok yaşadı. Sarı-kırmızılılarda birçok isim beklentinin altında performans... G.Saray'da Sneijder tepkisi!

Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında Kasımpaşa'yi 2-0 geriden gelip, 3-2 mağlup etmeyi başaran Galatasaray'da, hücumun en etkili isimleri Yasin Öztekin ile birlikte Wesley Sneijder olmayı başardı. Özellikle bu sezon gol ve asist olarak rakamları düşük olan Wesley Sneijder, aslında sarı-kırmızılı takımın hücumdaki bir numaralı gizli yaratıcısı olmayı sürdürüyor.

 

Bu sezon Spor Toto Süper Lig'de sadece 6 gol, 2 asist yapan Sneijder, Kasımpaşa önünde de gol veya asist yapmadi ancak, atılan 3 golün 2'sinde atağa yön veren isim oldu. Sneijder bu özelliği ile geçtiğimiz haftalarda da atılan birçok gol pozisyonunun içerisinde yer alıyordu.

 

İşte devre arasında kimilerine göre yeterli katkı yapmadığı için Juventus'a satılması gereken Snejder'in Kasımpaşa maçını doğrudan etkileyen iki pası...