Wesley Sneijder'in Attığı Gol Berna Laçin'i Ters Köşe Yaptı ve Olanlar Oldu!

Wesley Sneijder'in Attığı Gol Berna Laçin'i Ters Köşe Yaptı ve Olanlar Oldu!
Sneijder'in Hollanda adına attığı gol sonrasında sevincini yanlışanlayan Berna Laçin, attığı tweetler nedeniyle tepki çekti. Milli takımımızın Hollanda ile oynadığı maç sonrasında Wesley Seneijder'in golünden sonrasevincine kızan Berna Laçin olayı yanlış anladı fakat çok geçmeden düzeltti EURO 2016 Elemeleri'nde oynanan Hollanda-Türkiye karşılaşmasısırasında Berna Laçin'in attığı tweet şaşkınlık yarattı. Oyuncu Berna Laçin, Ay-Yıldızlı ekibimizin deplasmanda Hollanda ile 1-1 berabere kaldığı maç sırasında a

Sneijder'in Hollanda adına attığı gol sonrasında sevincini yanlış anlayan Berna Laçin, attığı tweetler nedeniyle tepki çekti. Milli takımımızın Hollanda ile oynadığı maç sonrasında Wesley Seneijder'in golünden sonra sevincine kızan Berna Laçin olayı yanlış anladı fakat çok geçmeden düzeltti. Berna Laçin, Ay-Yıldızlı ekibimizin deplasmanda Hollanda ile 1-1 berabere kaldığı maç sırasında attığı tweet nedeniyle tepki aldı. Ünlü oyuncu Berna Laçin, Hollanda - Türkiye maçının 90+2'nci dakikasında ev sahibi ekibin bulduğu gol sonrasında Wesley Sneijder'in topu formasının içine koyarak hamile olan eşi Yolanthe Cabau'ya gönderme yapmasını çok farklı bir şekilde anladı.
Oyuncu Berna Laçin, Ay-Yıldızlı ekibimizin deplasmanda Hollanda ile 1-1 berabere kaldığı maç sırasında attığı tweet nedeniyle tepki aldı. Beraberlik golünü atan Wesley Sneijder'in topu formasının içine sokarak golü hamile eşi Yolanthe Cabau'ya armağan etmesini çok farklı şekilde yorumlayan Laçin, sosyal medya üzerinden "Sneijder'in 'çocuğu koyduk' hareketi ne ayıp ya! Hem Kadınlara hem yaşayıp ekmeğini yediğin ülkeye hem takım arkadaşlarına hakaret" ifadelerini kullandı.
Gelen tepkiler üzerine attığı tweeti silen ünlü oyuncu, arka arkaya yaptığı iki yeni paylaşımda ise "Sneijder'in karısı hamileymiş. Amma kızmıştım bize gol attı ya, çıkaramadım hıncımı. Sildim sildim. Kızgınım zaten, o kadar olur" sözleriyle hatasınn farkına vardı.