Yaralanan F.Bahçe otobüs şoförünün sağlık durumu nasıl?

Yaralanan F.Bahçe otobüs şoförünün sağlık durumu nasıl?
Yaralanan F.Bahçe otobüs şoförünün sağlık durumu nasıl?F.Bahçe otobüs şoförü hastanede ilk kez görüntülendi sağlık durumu nasıl?Saldırıya uğrayan otobüs şoförü ilk kez görüntülendiTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Fenerbahçe otobüsüne önceki gece Sürmene ilçesinde düzenlenen silahlı saldırıda yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran'ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Yaralanan F.Bahçe otobüs şoförünün sağlık durumu nasıl? Fenerbahçe otobüs şoförü hastanede ilk kez görüntülendi!Saldırıya uğrayan otobüs şoförü ilk kez görüntülendiTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Fenerbahçe otobüsüne önceki gece Sürmene ilçesinde düzenlenen silahlı saldırıda yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran'ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Ajanskonya.net'in İHA'dan edindiği habere göre,KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi'nde yatmakta olan Kıran'ı ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Orhan Fezvi Gümrüçüoğlu, kendisine "Geçmiş olsun" dileğinde bulunarak "Eski bir Sağlık Bakanı Müsteşarı ve doktor olarak sağlık durumunuz ile ilgili ne gerekiyorsa yapılacağını söyleyebilirim. Arkadaşlarımız gereken hassasiyeti gösteriyor. Allah sizi ailenize bağışladı. Bundan sonraki süreçte ne yapılması gerekiyorsa şahsım adına da buna hazırım" dedi.


Ufuk Kıran ise Başkan Gümrükçüoğlu'na ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Başkan Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ufuk Kıran'ın durumunun her geçen gün daha iyiye gittiğini, bugün itibariyle kendisine hafif gıdalar verilmeye başlandığını öğrendiğini söyledi.