Yaralı Şoförden Şoke Eden Flaş Talep!

Yaralı Şoförden Şoke Eden Flaş Talep!
Rize'de önceki gece oynanan Çaykur Rizespor maçı sonrası İstanbul'a dönmek üzere Trabzon'a giden Fenerbahçe takım otobüsüne Trabzon'un Sürmene İlçesi yakınında silahlı saldırı düzenlendi. F.Bahçe kafilesini taşıyan otobüse gercekleşen silahlı saldırıda yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran'ın sağlığı her önceki gün daha iyiye gidiyor. Ufuk Kıran her şeyi hatırlıyor. Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıda yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran'ın sağlığı her geçen gün daha iyiye gidiyor. Tr

Rize'de önceki gece oynanan Çaykur Rizespor maçı sonrası İstanbul'a dönmek üzere Trabzon'a giden Fenerbahçe takım otobüsüne Trabzon'un Sürmene İlçesi yakınında silahlı saldırı düzenlendi. F.Bahçe kafilesini taşıyan otobüse gercekleşen silahlı saldırıda yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran'ın sağlığı her önceki gün daha iyiye gidiyor. Ufuk Kıran her şeyi hatırlıyor. Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıda yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran'ın sağlığı her geçen gün daha iyiye gidiyor. Trabzon'da Fenerbahçe otobüsüne düzenlenen silahlı saldırıda yaralanan şoför Ufuk Kıran'ın sağlık durumunun iyiye gittiği bildirildi. Bu sabah süt içen Kıran'ın hemşireye, “Sütle doymam, kavurma-peynir yok mu?” diye espri yaptığı öğrenildi.

KTÜ Farabi Hastanesi'nde tedavisi devam eden Ufuk Kıran'ın kayınpederi  Ömer Kutay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, damadının sağlık durumunun her  geçen gün daha iyiye gittiğini belirterek, "Allah çocuklarına bağışladı, daha  beteri olabilirdi. Direksiyon hakimiyetini kaybetse otobüsteki kişilerin birçoğu  bugün hayatta olmayabilirdi" dedi.

 

Kıran'ın fiziki olarak direncinin yüksek olduğuna işaret eden Kutay,  "Olay anında da direncini kaybetmemesi faciayı önlemiş oldu. Bugün sağlık durumu  daha iyi hale geldi. Kendisiyle kısa da olsa olay hakkında görüşme fırsatım oldu.  Olayın oluşundan müdahale anına kadar bilinci yerindeymiş. İlk düşüncesi de kan  kaybından öleceği olmuş. Olay anının hepsini hatırlıyor. Şarapnel parçasının  kendisine gelmesini dahi biliyor" ifadesini kullandı.

 

"Kavurma ve peynir yok mu?"

 

Damadıyla ilk görüşmesinde çok duygulandığını ve gözyaşlarına hakim  olamadığını anlatan Kutay, "Sabah hemşire hanım kahvaltı olarak kendisine süt  getirdi. Damadım süt ile doymayacağını anlayınca hemşire hanıma 'kavurma ve  peynir yok mu' diye güleceğimiz bir soru sordu" diye konuştu.

 

Kutay, olayın ardından çok sayıda kişi ve kurum yetkilisinin  kendilerine ulaşarak "geçmiş olsun" dileğinde bulunduğunu kaydetti. (Milliyet.com)