Yarsuvat Adeta Köpürdü! 'O aptalca hareketi kınıyorum'

Yarsuvat Adeta Köpürdü! 'O aptalca hareketi kınıyorum'
Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, Fenerbahçe futboltakımı kafilesini taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıyı kınadığınısöyledi. Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, Fenerbahçe'nin faillerbulununcaya kadar maçlara çıkmamakararı almasını "Talihsiz bir karar" olarak nitelendirdi. Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, Fenerbahçe futbol takımı kafilesinitaşıyan otobüseyapılan silahlı saldırıyı kınadığını söyledi.Yarsuvat'tan saldırıyla ilgili çarpıcı açıklama! Galatasaray Kulübü Başkanı Yarsuva

Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, Fenerbahçe futbol takımı kafilesini taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıyı kınadığını söyledi. Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, Fenerbahçe'nin failler bulununcaya kadar maçlara çıkmama kararı almasını "Talihsiz bir karar" olarak nitelendirdi. Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, Fenerbahçe futbol takımı kafilesini taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıyı kınadığını söyledi.Yarsuvat'tan saldırıyla ilgili çarpıcı açıklama! Galatasaray Kulübü Başkanı Yarsuvat, Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıya ilişkin, "Fenerbahçeli futbolcuların başına gelen o aptalca hareketi kınıyorum" dedi.

Türk Kalp Vakfı tarafından Kalp Sağlığı Haftası etkinlikleri kapsamında Barbaros Point Hotel'de düzenlenen "İyi Kalpli Ol" fair-play ödül törenine, Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, sarı-kırmızılı kulübün başkan yardımcısı Dursun Özbek, Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, Beşiktaş Futbol Takımı İdari Direktörü Semih Usta, Fenerbahçe Kulübü'nün eski başkanlarından Ali Şen ile Galatasaraylı futbolcu Semih Kaya da katıldı.

 

Tören öncesi konukların da katılımıyla düzenlenen konferansta konuşan Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, Fenerbahçe futbol takımı kafilesini taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıyla ilgili, "Fenerbahçeli futbolcuların başına gelen o aptalca hareketi kınıyorum" ifadesini kullandı.