Zeljko Obradovic Şok Beyanatlarla Adeta Bombaladı!

Zeljko Obradovic Şok Beyanatlarla Adeta Bombaladı!
Sarı-lacivertli takımla ilgili görüşlerini ve hedeflerini Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın resmi yayın organı Gençlik Spor Dergisi'ne değerlendiren Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Obradovic, pota gündemine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Ülker başantrenörü Zeljko Obradovic, sarı-lacivertli kulüpteki geleceğiyle alakalı olarak umutlu açıkladı . Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Zeljko Obradovic, sarı lacivertli kulüpte kalmak istediğini söyledi. Final-Four için temkinli konuşan Sırp antrenör, bu yıl pa

Sarı-lacivertli takımla ilgili görüşlerini ve hedeflerini Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın resmi yayın organı Gençlik Spor Dergisi'ne değerlendiren Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Obradovic, pota gündemine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Ülker başantrenörü Zeljko Obradovic, sarı-lacivertli kulüpteki geleceğiyle alakalı olarak umutlu açıkladı . Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Zeljko Obradovic, sarı lacivertli kulüpte kalmak istediğini söyledi. Final-Four için temkinli konuşan Sırp antrenör, bu yıl parmakla gösterilen bir takım olduklarını belirtti. Fenerbahçe Ülker'in efsanevi antrenörü Obradovic, "Bu birlikteliğin taraflar açısından herkesin istediği ve mutlu olacağı şekilde devam edeceğini umuyorum" dedi.

Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Zeljko Obradovic, sarı lacivertli kulüpteki geleceği ve hedefleri hakkında Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın resmi yayın organı Gençlik Spor Dergisi'ne açıklamalarda bulundu.

 

Fenerbahçe Ülker'de kalma isteğini dile getiren Obradovic, "Bizlere inanan çok büyük bir taraftar kitlemiz var. Salon ve basketbol sevgisi anlamında büyük bir avantaja sahibiz. Burada mutluyum ve basketbola konsantreyim. Bu birlikteliğin taraflar açısından herkesin istediği ve mutlu olacağı şekilde devam edeceğini umuyorum" diye konuştu.

 

Fenerbahçe Ülker'deki ikinci sezonunun daha iyi geçtiğini belirten tecrübeli antrenör, "Bu sezonla birlikte takıma, oyunculara ve şehre daha fazla adapte olabildim. Bu yıl sistem yavaş yavaş oturuyor. Dolayısıyla bu sene, geçen yıla oranla daha fazla parmakla gösterilen bir takım olduğumuzu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.