Survivor 2018 Gamze Aksu kimdir?

Survivor 2018 Gamze Aksu kimdir?
Survivor 2018 yakında TV8 ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor. Bu yıl ünlüler takımında daha önce yarışan başarılı isimler yer alırken Gönüllüler takımı ise sürprizlere sahne oldu. Recep İvedik Survior'da filmi Recep İvedik 5 filminde yer alan Gamze Aksu gerçekten Survivor oldu.

Acun Ilıcalı bir sürprize daha imza atarak Survivor 2018 Gönüllüler takımına daha önce Recep İvedik 4 (Survivor) filminde yer alan Gamze Aksu'yu yarışmaya dahil ederek bir sürprize imza attı. Kazandıran bol oyunlu listesi. 

survivor 2018 gönüllüler gamze aksu kimdir

Recep İvedik 4 filminde rol alan Gamze Aksu filmdeki başarılı performansı ile adından söz ettirmişti. Survivor'ın konu edindiği filmde 

1988 yılında dünyaya gelen Firuze Gamze Aksu 3 yaşındayken jimnastiğe başladı. Tam 14 yıl bu sporu devam ettiren Firuze Gamze Aksu, daha sonra kule atlama sporu yapmaya başladı. Modern Dans Bölümü'ne giren güzel oyuncu, sakatlanma yaşayınca Opera Bölümü'ne yatay geçiş yaptı. Sonrasında İzmir'de Paprika Grubu'nu kuran Firuze Gamze Aksu, uzun süre şarkı söyledi. Paprika ile İzmir'de, İstanbul'da ve sahil bölgelerinde konserler verdi. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine konuk oyuncu olarak katılan oyuncu kliplerde ve reklamlarda da rol aldı. Recep İvedik 4 filminde de Ebru karakteriyle ilk kez bir sinema filminde rol aldı. Maldivler'de geçen 'Recep İvedik 4' filminde rol gereği Survivor'a katılarak yarışmacı olan Gamze Aksu, bu kez gerçekten Survivor katılıyor.

Survivor 2018 Gamze Aksu'nun Survivor'da göstereceği performans merak ediliyor.