Survivor 2020 yarışmacısı Uğur Pektaş kimdir?

Survivor 2020 yarışmacısı Uğur Pektaş kimdir?
Survivor 2020 yarışmacı kadrosu belli olmaya başladı. Acun Ilıcalı Survivor 2020'e katılacak Ersin Korkut'un ardından ikinci isim olarak Uğur Pektaş'ın ismini açıkladı. Surivior 2020 Uğur Pektaş kimdir?

Acun Ilıcalı, Survivor 2020'de ünlüler takımında yarışacak olan ikinci ismin Uğur Pektaş olacağını açıkladı.

UĞUR PEKTAŞ SURVİVORA NE ZAMAN KATILDI?

Survivor yarışmasında 2005 yılında şampiyon olan ve kariyerine oyunculukla devam eden Uğur Pektaş, efsane yarışmaya 15 yıl sonra geri dönüyor. Arka Sokaklar'da da uzun yıllar rol alan Uğur Pektaş, Survivor sonrasında değişik işlerle uğraştı. Peki Survivor'da yeniden yarışacak olan Uğur Pektaş kimdir, kaç yaşında? İşte Uğur Pektaş hakkında merak edilenler.
 

SURVİVOR 2020 UĞUR PEKTAŞ KİMDİR?

Uğur Pektaş, 16 Nisan 1979 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Anne- babası 13 yaşındayken boşandı. Yoga, aikido ve tai chi sporları yaptı. Kocaeli Üniversitesi Otelcilik Bölümü’nde okudu. Aynı zamanda Tur rehberliği yaptı, bir bira firmasının parti ekibinde organizatör olarak çalıştı. Ayrıca babasıyla ortak olduğu Otomobil tamiri ve bakım servisi dükkanı var.

2005 yılında Kanal D’de yayınlanan Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğuSurvivor Türkiyeyarışmasında birinci oldu. Sonrasında da oyunculuğa başladı. Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı. Arka Sokaklar dizisi ile büyük ses getirdi.

Arka Sokaklar dizisinin yönetmenliğini Orhan Oğuz yaptı, başrollerde iseZafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş, Alp Korkmaz, İlker İnanoğlu, Gamze Özçelik, Berk Oktay, Çağla Kubat oynadı.

Uğur Pektaş’ın Hac organizasyonu yapan şirketi de vardır.

Uğur Pektaş, 19 Haziran 2008 tarihinde, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Gamze Özçelik ile evlendi. 30 Ocak 2010 tarihinde Murathan adında bir oğlu olmuştur. 26 Aralık 2011 tarihinde boşanmıştır.

Uğur Pektaş Filmleri ve dizileri :

2005 – Düşler ve Gerçekler
2006 – Kuşdili
2006 – 2014 – Arka Sokaklar