En nihayetinde Iphone 6C görüntüleri sızdırıldı!

En nihayetinde Iphone 6C görüntüleri sızdırıldı!
EnNihayetinde Iphone 6C görüntüleri sızdırıldı!Apple'ın önümüzdeki aylarda satışa çıkaracağı iddia edilen iPhone 6C'lere ilişkin görüntüler sızdırıldı.

 Nihayetinde Iphone 6C görüntüleri sızdırıldı!Apple'ın önümüzdeki aylarda satışa çıkaracağı iddia edilen iPhone 6C'lere ilişkin görüntüler sızdırıldı.

Amerika merkezli teknoloji devi Apple'a yakın kaynaklar, şirketin 2015 yılında iPhone 6S, iPhone 6S Plus ve iPhone 6C olmak üzere üç yeni model tanıtacağını iddia etti.
Bu iddialardan sonra iPhone 6C'ye ilişkin bazı görüntüler sızdırıldı. iPhone 6C'ye ait olduğu iddia edilen görüntülerde Apple'ın daha önce iPhone 5C'lerde kullandığı renkli plastik kasaları kullandığı görülüyor.


iPhone 6C'ye ait olduğu iddia edilen görseller Apple meraklılarının da oldukça ilgisini çekti. Çünkü Apple daha önce renkli plastik kasaları kullandığı iPhone 5C'lerin fiyatlarını normal iPhone modellerine göre daha da aşağıda tutmuştu. Apple, iPhone 6C'de bu kasaları kullanırsa fiyatlarının da düşük olacağına kesin olarak bakılıyor...


(ensonhaber)