Facebook'un yepyeni bomba video uygulaması Riff rakiplerine gözdağı verdi!

Facebook'un yepyeni bomba video uygulaması Riff rakiplerine gözdağı verdi!
Facebook'un yepyeni bomba video uygulaması Riff rakiplerine gözdağı verdi!Facebook'tan Bomba Video Uygulaması: Riff geldi..Sosyal paylaşım devi Facebook, en fazla 20 saniyelik videolar çekerek birbirine eklenen upuzun videolar oluşturmanızı sağlayan yeni uygulamasını kullanıma sundu.

 Facebook'tan Bomba Video Uygulaması: Riff geldi..Sosyal paylaşım devi Facebook, en fazla 20 saniyelik videolar çekerek birbirine eklenen upuzun videolar oluşturmanızı sağlayan yeni uygulamasını kullanıma sundu.

Günümüzün en popüler sosyal paylaşım sitesi Facebook, uygulama portföyü arasına bir yenisini daha ekledi. Android ve iOS platformu için yayınlanan Riff isimli video uygulaması sayesinde arkadaşlarınız ile farklı konumlarda olsanız bile beraber video çekmeniz mümkün kılınmış durumda.

15-04/02/facebook-riff.jpg

Riff ile en fazla 20 saniye uzunluğunda videolar çekmenize olanak sağlanmış durumda. Daha sonrasında çektiğiniz bu videoyu ilgili etiketleri ekleyerek paylaşıyorsunuz.

Paylaştığınız videonuzu izleyen arkadaşlarınızda aynı şekilde video çekip sizin videonuza ekleyebiliyor. Bu sayede oldukça eğlenceli olabilecek videolar ortaya çıkarmak mümkün kılınmış oluyor. Facebook üzerinden rahatlıkla paylaşabileceğiniz bu videoları tarayıcı üzerinden de izlemeniz mümkün.

15-04/02/riff_facebook.jpg

Halihazırda Android ve iOS için indirilebilir olan uygulama henüz Windows Phone kullanıcıları için yayınlanmış değil.