PubG vs. FortNiteBattle Royal

PubG vs. FortNiteBattle Royal
Birbirleri ile aynı tür olma özelliğini taşıyan PubG ve FortNite Battle’ın oyuncu kitlesinin bir kısmı tıpkı DotA ve LoL oyuncuları gibi ayrışmış durumda da olsa iki tarafında yükselişte olduğunu görmemiz mümkün. Zira özellikle V-papel satın almayla ve oyun olarak PubG satın almaya yönelik artan talepler bunu bize kanıtlıyor.

Birbirleri ile aynı tür olma özelliğini taşıyan PubG ve FortNite Battle’ın oyuncu kitlesinin bir kısmı  tıpkı DotA ve LoL oyuncuları gibi ayrışmış durumda da olsa iki tarafında yükselişte olduğunu görmemiz mümkün. Zira özellikle V-papel satın almayla ve oyun olarak PubG satın almaya yönelik artan talepler bunu bize kanıtlıyor.

Peki v-papel satın almak ne işe yarıyor, V-Papel nedir?

Orijinal adıyla Vindertech Bucks olarak bilinen ınan oyun içi kaynaklarda şu an diğer oyunların içinde zirveye oynuyor desek yanlış olmaz.

V-papel satın alındıktan sonra oyun FortNite Battle Royal’İn oyun içindeki mağazalarından oyunculara kozmetik ağırlıklı satın almalar yapma şansını sunuyor ve daha kişiye göre uyarlanmış bir oyun tecrübesi sağlıyor.          

Gerçek para ile V-papel satın alma işlemi gerçekleştirme imkânının yanında oyun içi birtakım aktivitelerinizde de belli miktarlarda V-papel kazanma şansınız var.

Oyun içi V-papel kazanmak için günlük verilen görevleri yapmak ve günlük dağıtılan ödülleri toplamak farklı iki yöntem olarak öne çıkıyor. Ayrıca Storm Shield Defense görevini tamamlamak da oyuncuların V-papel bakiyeleirni arttırmalarına yardımcı olan başka bir oyun içi şans.

Save the World modunda yaptığınız her ilerlemede de yine V-papel kazanma şansınız oluyor.

Ancak bu tarz aktivitelerle kazanılan V-papeller çok yüksek miktarlarda olmadığı için oyuncular genellikle v-papel satın alma işlemi imkanı sağlayan online mağazalardan yüklü alımlar yapmayı tercih ediyor.

V-papel satın almalarıyla birlikte aynı türde yükselişe geçen PubG satın alma oranları neden yükseliyor?

PubG Nedir?

PubG 100 kişilik oyuncu grupları halinde büyük bir haritada verilen hayatta kalma mücadelesi ve rekabete dayalı bir FPS oyunudur. Son yıllarda büyük sükse yaratan oyun Steam üzerinden satın alınabildiği gibi farklı oyun mağazaları veya online marketlerden de temin edilebiliyor.

FortNite Battle Royal ve PubG gibi oyunların FPS dünyasına kazandırdıkları yenilikler sayesinde de v-papel satın almaları ve malarında her geçen gün gözle görülür artışlara rastlamak mümkün oluyor.

Ülkemizin son dönemde yaşadığı dolar ve döviz kaynaklı sıkıntılar nedeniyle v-papel ve PubG satın almak eskisi kadar makul fiyatlara mümkün olmasa da halen devasa bir fiyat artışına rastlanmamış olması sevindirici.

Zira ülkemizde hem PubG’yi hem de FortNite Battle Royal’i fanatiklik derecesinde seven ve saatlerce oynayan yüzbinlerce oyuncu mevcut.