Telefonunuzu Şipşak Kısa Sürede Şarj Edecek Temel 5 Etken!

Telefonunuzu Şipşak Kısa Sürede Şarj Edecek Temel 5 Etken!
Telefonunuzu kısa sürede şarj etmeniz gerekiyorsa ne yapmalısınız? Akıllı telefonlarımızın şarjı hala birkaç gün boyunca ihtiyaçlarımızı karşılayacak kadar gitmiyor ve telefonlarımızı sık sık şarj etmek zorunda kalıyoruz. Ansızın hiç olmadık yerde telefonunuzun şarjı bitti. Ve çok kısa sürede telefonunuzu şarj etmeniz gerekiyor. İşte o anda yapmanız gereken beş pratik yol. Telefonunuzu kısa sürede şarj etmeniz gerekiyorsa ne yapmalısınız? Akıllı telefonlarımızın şarjı hala birkaç gün boyunca ihtiyaçlarımızı

Telefonunuzu kısa sürede şarj etmeniz gerekiyorsa ne yapmalısınız? Akıllı telefonlarımızın şarjı hala birkaç gün boyunca ihtiyaçlarımızı karşılayacak kadar gitmiyor ve telefonlarımızı sık sık şarj etmek zorunda kalıyoruz. Ansızın hiç olmadık yerde telefonunuzun şarjı bitti. Ve çok kısa sürede telefonunuzu şarj etmeniz gerekiyor. İşte o anda yapmanız gereken beş pratik yol. Telefonunuzu kısa sürede şarj etmeniz gerekiyorsa ne yapmalısınız? Akıllı telefonlarımızın şarjı hala birkaç gün boyunca ihtiyaçlarımızı karşılayacak kadar gitmiyor ve telefonlarımızı sık sık şarj etmek zorunda kalıyoruz.

Telefonunuzu kısa sürede şarj etmeniz gerekiyorsa ne yapmalısınız? Akıllı telefonlarımızın şarjı hala birkaç gün boyunca ihtiyaçlarımızı karşılayacak kadar gitmiyor ve telefonlarımızı sık sık şarj etmek zorunda kalıyoruz. Kimi zaman da telefonumuzu şarj edecek çok az vaktimiz oluyor.

 

fobito.com tarafından hazırlanan bu listedeki adımlar sayesinde bu gibi acil durumlarda telefonunuzu daha hızlı şarj edebilir ve birkaç dakika da şarj ettiğiniz telefonunuzu daha verimli kullanabilirsiniz.

 

1- Telefonunuzu şarj ederken orijinal şarj aleti kullandığınıza emin olun.

 

2- Telefonunuz şarj halindeyken uçak moduna alın. (bunun için telefonunuzun kapatma düğmesine basılı tutarak gelen menüden uçak modu seçeneğini seçin.)

 

3- Telefonunuzun tüm bağlantı özelliklerini ve gereksiz özelliklerini kapatın. (Bluetooth, Wi-Fi, NFS, Veri senkronizasyonu, GPS vb)

 

4- Telefonunuzu sessize alın. (Titreşimin de kapalı olduğuna emin olun)

 

5- Telefonunuza mümkün olduğunca dokunmayın. Ekranınız her açıldığında enerji tüketmeye başlayacaktır.