Twitter Twitter Olalı Böyle Bomba Deli Özellik Görmedi

Twitter Twitter Olalı Böyle Bomba Deli Özellik Görmedi
Twitter otomatikvideo uygulaması aktifolacak. Reklam amaçlı bir uygulama olan otomatik video oynatmayı, Twitter'dan da lpasif hale getirebileceğiz. Twitter böylecereklam gelirlerini artıracak. Twitter'da rakibi Facebook'un yakın tarihte kullanımakoyduğu otomatik video görüntüleme özelliğini devreye almaya hazırlanıyor. Sosyal Medya sitesi Twitter her geçen gün büyüyor.Bu doğrultuda gerek web tasarımını gerekse mobil tasarımı zenginleştirecek müdahaleler şirket tarafından yapılıyor. Mikroblog sitesi Twitter

Twitter otomatik video uygulaması aktif olacak. Reklam amaçlı bir uygulama olan otomatik video oynatmayı, Twitter'dan da pasif hale getirebileceğiz. Twitter böylece reklam gelirlerini artıracak. Twitter'da rakibi Facebook'un yakın tarihte kullanıma koyduğu otomatik video görüntüleme özelliğini devreye almaya hazırlanıyor. Sosyal Medya sitesi Twitter her geçen gün büyüyor. Bu doğrultuda gerek web tasarımını gerekse mobil tasarımı zenginleştirecek müdahaleler şirket tarafından yapılıyor. Mikroblog sitesi Twitter her geçen gün büyüyor. Bu doğrultuda gerek web tasarımını gerekse mobil tasarımı zenginleştirecek müdahaleler şirket tarafından yapılıyor. Twitter'a otomatik video oynatma özelliği.

Özellikle reklam verenlerin işine yarayacak ve Twitter 'ın reklam gelirlerini artıracağı düşünülen bu yöntemin Birleşik Devletler 'de denenmeye başlandığı ortaya çıktı. PC World sitesinin haberine göre, ABD'de düşük bir yüzdeye sahip olsa da iOS cihazlarında Twitter uygulamasını kullanan kişiler yeni sistemi görmeye başladı.

 

Testlerde tüm Twitter kullanıcılarının sadece yüzde 2 'sinin yeni sistemi gördiği belirtiliyor. Kamuya açık testlerin ne zaman sona ereceği ve otomatik video oynatımının Twitter 'da yaygın olarak kullanılmaya başlanacağı bilinmiyor. Otomatik video oynatımı kullanıcıların daha fazla dikkatini çekmesi nedeniyle reklam verenler tarafından daha çok ilgi görüyor. Benzeri bir sistemi 2013 yılında Facebook kullanıma sunmuş ve Zaman Tüneli 'ndeki videoların otomatik oynatımını getirmişti.