WhatsApp'ı sollayan aa oyunu nedir nasıl oynanır?

WhatsApp'ı sollayan aa oyunu nedir nasıl oynanır?
WhatsApp'ı sollayan aa oyunu nedir nasıl oynanır?aa oyunu tüm rekorları alt üst etti en çok indirilen olmayı başardı!Dünyanın en çok indirilen uygulamalarından WhatsApp'ın tahtını aa adlı oyun yıktı.Dünyanın en çok indirilen uygulamalarından WhatsApp'ı bile geride bırakan 'aa' isimli oyun Google Play Store'da ve Appstore'da indirilme rekorları kırıyor.

 aa oyunu tüm rekorları alt üst etti en çok indirilen olmayı başardı!Dünyanın en çok indirilen uygulamalarından WhatsApp'ın tahtını aa adlı oyun yıktı.Dünyanın en çok indirilen uygulamalarından WhatsApp'ı bile geride bırakan 'aa' isimli oyun Google Play Store'da ve Appstore'da indirilme rekorları kırıyor.

Ajanskonya.net'in İHA'dan edindiği habere göre,Dünya üzerinde milyonlarca indirilme rakamına ulaşan yeni fenomen 'aa' isimli oyun rekor üstüne rekor kırıyor. WhatsApp’ın rekorunu kıran uygulama Google Play Store ve Apple'ın AppStore üzerinden indirilebiliyor.

Akıllı telefon kullanıcıların en çok indirdiği uygulamalardan biri olan "aa", WhatsApp’ı geçtiğimiz hafta geride bırakarak yeni bir rekora imza attı. Basit bir oyun mantığına sahip olan uygulamada sanal toplu iğne, birbirine çarptırılmadan orta noktaya fırlatılıyor. Son derece sürükleyici olan “aa” oyunu, kullanıcılarını kolayca bağımlı haline getirebiliyor. Oyunda bölümleri geçtikçe dairenin dönme hızı, çubukların sayısı ve dairenin dönüş yönü gibi unsurlar değişebiliyor. Oyun her geçen bölümde daha zor bir hal alıyor. Oyun sürükleyici olmasının yanı sıra kullanıcılarının da bir hayli sinirlerini bozuyor.