Whatsappı Yerle Bir Etti Fena Solladı!

Whatsappı Yerle Bir Etti Fena Solladı!
Akıllı telefon kullanıcıların en çok indirdiği uygulamalardan biri olan "aa", WhatsApp'ı geçtiğimiz hafta geride bıraktı. Play Store'da en çok indirilenlerde ilk sırada Whatsapp geliyordu. Ancaak şu sıralar Whatsapp'ın tahtı sallanıyor. Yeni yayılmaya başlayan bir oyun en çok indirilenler sıralamasında ilk sırada yer alıyor. Son zamanların kolayca bağımlısı olduğu "aa" oyunu çok rağbet gördü. WhatsApp'ın indirilme rekorunu 'aa' adlı oyun kırdı!WhatsApp ın indirilme rekorunu aa adlı oyun kırdı! Akıllı telefo

Akıllı telefon kullanıcıların en çok indirdiği uygulamalardan biri olan "aa", WhatsApp'ı geçtiğimiz hafta geride bıraktı. Play Store'da en çok indirilenlerde ilk sırada Whatsapp geliyordu. Ancaak şu sıralar Whatsapp'ın tahtı sallanıyor. Yeni yayılmaya başlayan bir oyun en çok indirilenler sıralamasında ilk sırada yer alıyor. Son zamanların kolayca bağımlısı olduğu "aa" oyunu çok rağbet gördü. WhatsApp'ın indirilme rekorunu 'aa' adlı oyun kırdı!WhatsApp ın indirilme rekorunu aa adlı oyun kırdı! Akıllı telefon kullanıcılarının en çok tercih ettiği uygulamalardan birisi olan ''aa oyunu'' whatsapp'ın rekorunu geçtiğimiz hafta geride bıraktı.

Akıllı telefon kullanıcıların en çok indirdiği uygulamalardan biri olan "aa", WhatsApp’ı geçtiğimiz hafta geride bıraktı.

 

KOLAYCA BAĞIMLILIK YARATIYOR

 

Son derece sürükleyici olan “aa” oyunu, sizi kolayca bağımlısı haline getirebilir. Kendi etrafında dönen bir yuvarlağa size verilen sayı çubuklarını birbirlerine temas ettirmeden saplamaya çalıştığınız bu oyunda bölümleri geçtikçe dairenin dönme hızı, çubukların sayısı ve dairenin dönüş yönü gibi unsurlar değişebiliyor. Oyun her geçen bölümde daha da zor bir hal alıyor. Bu oyun sürükleyici olmasının yanı sıra kullanıcılarının da bir hayli sinirlerini bozuyor.