19 yarışması Çağlar Patır'dan 1,5 Milyon sözü

19 yarışması Çağlar Patır'dan 1,5 Milyon sözü
19 yarışmasında Çağlar Patır efsanesi devam ediyor. 19 yarışmasının 24 Haziran 2017 tarihli bölümünde Çağlar Patır ile Ebru 100 Bin TL'lik ödülün sahibi olmak için yarıştı. Çağlar Patır kasasında bulunan 1 Milyon TL'sine 100 bin TL daha katarak kendisine ait olan Türk Televizyon tarihinin en büyük para ödülü rekorunu egale etmiş oldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 19 isimli bilgi yarışmasına damga vuran Çağlar Patır bütün rakiplerini evlerine eli boş göndermeyi başardı. Çağlar Patır Türk Televizyon tarihindeki en büyük para ödülünü 800 Bin TL alarak kırmıştı. Çağlar 19 yarışmasındaki ana rakibi Ebru ile karşı karşıya geldi. Çağlar Patır Ebru'yu 17'ye 8 gibi bir skorla yenmeyi başararak kendisine ait olan rekoru son programda da kırarak 1 Milyon 100 Bin TL'ye kadar ulaştı. 

Çağlar Patır Ebru'yu evine göndermesinden sonra Ebru'nun yerini alacak yarışmacı Yavuz Bey oldu. Yavuz Bey Muhteşem Beşli içerisinde Çağlar ile aynı puanı toplayarak 19 yarışmasının ana iki yarışmacısından birisi olarak para ödülü için yarışmaya hak kazandı.

Çağlar Patır'dan 1,5 milyon TL kazanma sözü

Çağlar Patır ailesi ile görüşmesinde, Çağlar Patır ailesine "Sana birde 1,5 Milyon sözü vereyeyim mi? Verdiğim bütün sözleri tuttum. Ekran başındaki insanlar beni kendini beğenmiş ve ukela bulmasınlar diye de hafif hafif frene basmak istiyorum ama kendimde potansiyelde görüyorum. Anne sana 1,5 milyon'u da kazanacağım" dedi.