O Ses Türkiye Pervin Seferov Azerbaycanlı yarışmacı Nazende Sevgilim performansı

O Ses Türkiye Pervin Seferov Azerbaycanlı yarışmacı Nazende Sevgilim performansı
O Ses Türkiye Pervin Seferov Azerbaycanlı yarışmacı performansı ile göz doldurdu. Çobanlık yaparken seslendirdiği video internette izlenme rekoru kırmıştı. Acun Ilıcalı tarafından özel davetle programa çağrıldı.

O Ses Türkiye'ye Acun Ilıcalı tarafından davet edilen Pervin Seferov performansı ile göz doldurdu. Pervin Seferov Azerbaycan bozkırlarında çobanlık yaparken söylediği türkü ile internette en çok izlenen videolar arasında girmeyi başaran Pervin Seferov, Acun Ilıcalı'nın özel daveti ile O Ses Türkiye yarışmasına katıldı. Nazende Sevgilim isimli şarkıyı seslendiren Pervin için Murat Boz, Hadise ve Gökhan döndü. Pervin Seferov seçimini Murat Boz'dan yana kullandı.

o ses türkiye pervin seferov

Perva bazende inşaat'ta çalışan Pervin ilk sahne deneyimini O Ses Türkiye'de yaşadı. Daha önceden yakınlarının düğünlerinde istek üzere şarkı söyleyen Pervin ilk kez böyle bir organizasyonda yer almanın heyecanını yaşadı. Pervin ayrıca en büyük hayali Türkiye'ye İstanbul'a gelmekti bunu gerçekleştirdiği için mutlu olduğunu söyledi.