Acun Ilıcalı O İsme Fırçayı Bastı! Acun'dan Şok Fırçalar!

Acun Ilıcalı O İsme Fırçayı Bastı! Acun'dan Şok Fırçalar!
Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de yayınlandığı günden bu yana her programda ayrı bir gündem yaratan Survivor All Star'da bu defa Seda ortalığı karıştırdı. Acun Ilıcalı, denize dalmaya giden ve bir süre kendisinden haber alınamayan Seda'ya uyarılarda bulundu. Acun Ilıcalı o ismi uyardı. Survivor All Star yarışmasında gönüllüler takımından Seda geçtiğimiz gün tek başına balık avlamaya gitti. Kimseye haber vermeden ortadan kaybolan Seda için bütün ada seferber oldu. Acun Ilıcalı, Seda'yı bu hareketinden do

Reyting Rekortmeni yarışma programı survivor All-Star'da Acun Seda'ya uyarı yaptı.Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor'da kimseye söylemeden denize dalan ve bir süre kendinden haber alınamayan Seda'ya uyarı geldi. Tv8'de kıyasıya devam eden yarışma 'Survivor All Star'da Ünlüler ve Gönüllülere Acun Ilıcalıdan bomba gibi bir Sürpriz var. Acun Ilıcalı yeni bölümlerde 'Survivor All Star yarışmacılarına Hadise Sürprizi yapacağı haberleri ile gündeme geldi. Acun Ilıcalı, denize dalmaya giden ve bir süre kendisinden haber alınamayan Seda'ya uyarılarda bulundu. Acun Ilıcalı o ismi uyardı. Survivor All Star'da geçtiğimiz günlerde yarışmacıların yüreklerini ağzına getiren bir olay yaşanmıştı. Gönüllüler takımında yarışan Seda, denize dalmaya gitmiş ve bir anda gözden kaybolmuştu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All star programında dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında eleme heyecnaı yaşandı. Acun Ilıcalı eleme için isim söylenmeden önce hafta içi yaşanan bir olay üzerine Seda’ya uyarıda bulundu. Seda’nın yalnız başına denize açıldığını söyleyen Ilıcalı, takım arkadaşlarının Seda’yı ararken çok korktuklarını ve bunu bir daha yapmaması gerektiğin söyledi.

 

Seda, yaptığının yanlış olmadığını anlatırken Acun Ilıcalı bir daha olmaması konusunda uyardı.