Acun Ilıcalıdan Çok Konuşulacak Flaş ÜTOPYA Kararı!

Acun Ilıcalıdan Çok Konuşulacak Flaş ÜTOPYA Kararı!
TV8'in ilgiyle takip edilen yarışmaprogramı Ütopya'nın yayın günlerindedeğişikliğe gidildi. Acun Medya'nın yapımcılığını üstlendiği program busezonun başında TV8 ekranlarındabaşlamıştı. Acun Ilıcalı'nın Sevieln yarışmalarından birisi Olan Ütopya'da gündeğişimi yapıldı. TV8 ekranlarında yayınlanan Ütopya bundan sonra haftada 3 gün yayında kalacak. Ütopya'da sürpriz bir değişiklikyaşandı. Acun Ilıcalı Tv8'de yayınlanan Ütopya yarışmasının yayınsaatinde ve gününde değişikliğegitti. Acun'un Ütopya'sında sürpriz

TV8'in ilgiyle takip edilen yarışma programı Ütopya'nın yayın günlerinde değişikliğe gidildi. Acun Medya'nın yapımcılığını üstlendiği program bu sezonun başında TV8 ekranlarında başlamıştı. TV8'in olaylı yarışması Ütopya'da sürpriz bir değişiklik yaşandı. Artık yarışma, haftada 3 gün Survivor yarışmasından sonra yayınlanacak. İşte detaylar. Acun'un iddialı yarışmasında flaş değişiklik! Bir programın daha yayın saati değişti. Son dönemlerin gözde kanalı TV8'de Ütopya adlı yarışma programıyla ilgili radikal kararlar alındı. Acun Ilıcalı Ütopya'nın yayın günü ve saatini değiştirdi.

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı Ütopya’nın yayın günlerinde değişikliğe gidildi. Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği program bu sezonun başında TV8 ekranlarında başlamıştı. Daha önce haftanın her günü ekranlara gelen yarışma programının yayın günlerinde azalmaya gidildi. Program artık haftanın üç günü yayınlanacak. Ütopya bundan böyle yeni bölümleriyle Pazar, Pazartesi ve Salı günleri Survivor All Star’dan hemen sonra ekranlara gelecek.