Acun Ilıcalıdan Ütopya İle İlgili Flaş Bomba Karar!

Acun Ilıcalıdan Ütopya İle İlgili Flaş Bomba Karar!
TV8'in ilgiyle takip edilen yarışmaprogramı Ütopya'nın yayın günlerinde değişikliğe gidildi. Acun Medya'nınyapımcılığını üstlendiği program bu sezonun başında TV8 ekranlarında başlamıştı. TV8'in olaylıyarışması Ütopya'da sürpriz birdeğişiklik yaşandı. Artık yarışma, haftada 3 gün Survivor yarışmasından sonra yayınlanacak. İşte detaylar. Acun'un iddialı yarışmasındaflaş değişiklik! Bir programın daha yayın saati değişti. Son dönemleringözde kanalı TV8'de Ütopya adlı yarışma programıyla ilgili radikal kararla

TV8'in ilgiyle takip edilen yarışma programı Ütopya'nın yayın günlerinde değişikliğe gidildi. Acun Medya'nın yapımcılığını üstlendiği program bu sezonun başında TV8 ekranlarında başlamıştı. TV8'in olaylı yarışması Ütopya'da sürpriz bir değişiklik yaşandı. Artık yarışma, haftada 3 gün Survivor yarışmasından sonra yayınlanacak. İşte detaylar. Acun'un iddialı yarışmasında flaş değişiklik! Bir programın daha yayın saati değişti. Son dönemlerin gözde kanalı TV8'de Ütopya adlı yarışma programıyla ilgili radikal kararlar alındı. Acun Ilıcalı Ütopya'nın yayın günü ve saatini değiştirdi.

 

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı Ütopya’nın yayın günlerinde değişikliğe gidildi. Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği program bu sezonun başında TV8 ekranlarında başlamıştı. Daha önce haftanın her günü ekranlara gelen yarışma programının yayın günlerinde azalmaya gidildi. Program artık haftanın üç günü yayınlanacak. Ütopya bundan böyle yeni bölümleriyle Pazar, Pazartesi ve Salı günleri Survivor All Star’dan hemen sonra ekranlara gelecek.