Almeda Abazi Survivor All Star'a veda etti gözyaşları sel oldu!

Almeda Abazi Survivor All Star'a veda etti gözyaşları sel oldu!
Almeda Abazi Survivor All Star'a veda etti gözyaşları sel oldu!Bu hafta Survivor All Star'da adaya veda eden isim güzel Almeda oldu!Survivor All Star'da elenen ünlü Almeda Abazi oldu!Survivor All Star'da elenen isim güzel yarışmacı Almeda Abazi oldu!Survivor All Star'da dün gece eleme gecesiydi..Nefeslerin tutulduğu eleme gecesinde adaya veda eden bir isim daha belli oldu.Ünlüler takımından adaya veda eden isim Almeda oldu.

 Survivor All Star'da elenen ünlü Almeda Abazi oldu!Survivor All Star'da elenen isim güzel yarışmacı Almeda Abazi oldu!Survivor All Star'da dün gece eleme gecesiydi..Nefeslerin tutulduğu eleme gecesinde adaya veda eden bir isim daha belli oldu.Ünlüler takımından adaya veda eden isim Almeda oldu.

Dokunulmazlık oyununu kazanarak gitmesi için aday çıkaracak olan Survivor All Star‘dan Ünlüler grubu ilk konseyde 2 kişi belirlediler. Eşit oy alan Almeda Abizi ve eski şampiyon Merve Oflaz ilk adaylar olarak belirlendi. Sonrasında geçen haftanın birincisi olan Serenay Aktaş‘ta Berna Canbeldek‘in isimini söyledi. Bu hafta birinci olan Anıl’da hakkını Berna’dan yana  kullandı. Seyircilerden gelen oy sonucunda en az oyu alan isim Almeda Abazi oldu ve Survivor All Star yarışmasına veda etti.