Beyazıt Öztürk Beyaz Futbol'a Konuk Oldu Ortalık Toz Dumana Karıştı Flaş Anlar Yaşanıldı

Beyazıt Öztürk Beyaz Futbol'a Konuk Oldu Ortalık Toz Dumana Karıştı Flaş Anlar Yaşanıldı
Beyaz Show'da Beyazıt Öztürk'ün yaptığı Beyaz Futbol skeci izleyenlerikahkahalara boğdu!Kanal D ekranlarının sevilerek izlenilen talk showprogramı Beyaz Show'da bu hafta Beyazıt Öztürk kahkahadolu VTR yayınlandı.Kanal D ekranlarının sevilerek izlenilen talk showprogramı Beyaz Show'da buhafta Beyazıt Öztürk, Beyaz Futbol'a katılırsa ne olur sorusununcevabı arandı. Beyaz, Ertem Şener'in sunduğu Beyaz Futbol'a konukoldu! Beyazıt Öztürk, Beyaz Show'da yaptığı skeçlere bir yenisinieklemek için buhafta Tolgahan S

Beyaz Show'da Beyazıt Öztürk'ün yaptığı Beyaz Futbol skeci izleyenleri kahkahalara boğdu. Kanal D ekranlarının sevilerek izlenilen talk show programı Beyaz Show'da bu hafta Beyazıt Öztürk kahkaha dolu VTR yayınlandı. Kanal D ekranlarının sevilerek izlenilen talk show programı Beyaz Show'da bu hafta Beyazıt Öztürk, Beyaz Futbol'a katılırsa ne olur sorusunun cevabı arandı. Beyaz, Ertem Şener'in sunduğu Beyaz Futbol'a konuk oldu! Beyazıt Öztürk, Beyaz Show'da yaptığı skeçlere bir yenisini eklemek için bu hafta Tolgahan Sayışman ile Derin Futbol programına katıldı. Beyazıt Öztürk, Beyaz Show'da yaptığı skeçlere bir yenisini eklemek için bu hafta Tolgahan Sayışman ile Derin Futbol programına katıldı. Ve yine izleyenleri kahkaya boğdu!

Beyaz Show'da Beyazıt Öztürk'ün yaptığı Beyaz Futbol skeci izleyenleri kahkahalara boğdu. Kanal D ekranlarının sevilerek izlenilen talk show programı Beyaz Show'da bu hafta Beyazıt Öztürk kahkaha dolu VTR yayınlandı.

 

PROGRAM KAVGAYLA BİTTİ

 

Beyaz, Ertem Şener'in sunduğu Beyaz Futbol'a konuk oldu, Beyaz'la Ahmet çakar programda atışmaya başlayınca Ahmet Çakar'la beyaz birbirine girdi ve bardaklar havada uçuştu.