Bomba Dizi Güzel Köylü'de Bomba Sürpriz Evlilik!

Bomba Dizi Güzel Köylü'de Bomba Sürpriz Evlilik!
Güzel Köylü dizisinin 25 Mart Çarşamba yayınlanacak 40. bölümünde Gül ve Cemal'in gizli evliliği ortaya çıkıyor. Sultanana'nın eski yavuklusu Firat'ın köye gelişi herkes için süpriz olur. Firat, Sultanana ile ilgili bildiği gerçekler yüzünden Sultanana'ya istediklerini yaptırmaktadır. Güzel Köylü 40. bölüm videosu ve yeni bölümün özeti yayımlandı. Hatırlanacağı gibi son bölümde Sultana'nın eski yavuklusu Firat köye gemişti ki Güzel Köylü yeni bölümde Firat ortalığı birbirine katıyor. Dudu ve Hüsnü, Cemal ve

Güzel Köylü dizisinin 25 Mart Çarşamba yayınlanacak 40. bölümünde Gül ve Cemal'in gizli evliliği ortaya çıkıyor. Sultanana'nın eski yavuklusu Firat'ın köye gelişi herkes için süpriz olur. Firat, Sultanana ile ilgili bildiği gerçekler yüzünden Sultanana'ya istediklerini yaptırmaktadır. Güzel Köylü 40. bölüm videosu ve yeni bölümün özeti yayımlandı. Hatırlanacağı gibi son bölümde Sultana'nın eski yavuklusu Firat köye gemişti ki Güzel Köylü yeni bölümde Firat ortalığı birbirine katıyor. Dudu ve Hüsnü, Cemal ve Gül'e haksızlık ettikleri konusunda hem fikir olurlar. Cemal ve Gül evliliklerini herkesten saklamaya devam etmektedirler. Güzel Köylü 40. bölüm videosu ve yeni bölümün özeti yayımlandı. Hatırlanacağı gibi son bölümde Sultana'nın eski yavuklusu Firat köye gemişti ki Güzel Köylü yeni bölümde Firat ortalığı birbirine katıyor.

 Cemal ve Gül evliliklerini herkesten saklamaya devam etmektedirler. Ancak Cemal'in babası Hüsnü, Cemal ve Gül'ün arasındaki ilişkinin devam ettiğine dair şüphelenince konuyu Dudu'ya açar. Dudu ve Hüsnü, Cemal ve Gül'e haksızlık ettikleri konusunda hem fikir olurlar. Buna tanık olan Hilal durumu abisi Cemal'e açınca Cemal de babasına her şeyi itiraf eder, gizlice evlendiklerini söyler. Bunu duyan Hüsnü soluğu Sultanana'da alır. Sultanana haberi alınca Gül'ü evden kovar.

Star TV'nin yeni dizilerinden Güzel Köylü bu hafta yeni bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerinde Gizem Karaca, Mehmet Ali Nuroğlu, Berk Cankat, Ahmet Mümtaz Taylan rol aldığı dizi Star TV ekranında yayınlanmaktadır. İstanbul’un yoğun temposundan sıkılıp küçük bir Ege kasabasına gelen Gül'ün hayatı tamamen değişir. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Mustafa Şevki Doğan otururken senaristliği ise Baykut Badem ve Filiz Ekinci üstlenir.